Wiosna 2021 – nowości w ofercie Contino

22 marca, 2021

Wiosna pełna nowości. W naszej ofercie, która ulega ciągłym zmianom pojawiły się kolejne ciekawe meble. Pachnące świeżością designerskie produkty następujących marek: Biale, Wuteh, Vank, Bejot. Poniżej prezentujemy najciekawsze nowości na rynku branży mebli biurowych, które już są dostępne w sprzedaży.


 

CHEVRON – ultra nowoczesny system gabinetowy. System mebli gabinetowych produkowany przez firmę BIALE z Białegostoku. Lekkość oraz naprawdę świetny design sprawiają, że to nie tylko meble, ale i prawdziwa ozdoba biura.

Meble gabinetowe CHEVRON

Meble gabinetowe CHEVRON

 


GATO – System modułowy. Regały biurowe, które umożliwiają postawienie praktycznej ścianki biurowej według własnego pomysłu i potrzeb. W formie segmentów dwustronnych lub przyściennych. Jest to nowość od Wuteh.

GATO

GATO

 


KUBIKI – kolejna modułowa nowość w naszej ofercie z firmy Wuteh. System pozwala na zbudowanie ciągów przybiurkowych, kwietników z siedziskami oraz modułów wolnostojących o dowolnych długościach.

Kubiki

Kubiki-modulowe-meble-do-biura

 


VANK_RING  – fotele kubełkowe, siedziska lounge i sofy z unikalnym systemem sprężystego siedzenia, z wysokim lub niskim oparciem, na stelażu stalowym malowanym proszkowo. Nowość z firmy Vank.

Vank-Ring

Vank-Ring

Jest to projekt stworzony zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jako jeden z niewielu z kategorii Soft Seating wspiera recycling. Na koniec cyklu życia produktu można łatwo oddzielić elementy siedziska: tkaninę, wypełnienie i stelaż, aby je segregować i przetworzyć.

Vank-Ring-recykling

Vank-Ring-recykling


VANK_WALL_3 – system lekkich ścianek akustycznych do przestrzeni biurowych i z zastosowaniem materiału pochodzącego z recyklingu butelek typu PET. Przestawne, łatwe do montażu i demontażu obiekty zwiększają możliwości użytkowania przestrzeni do pracy po zmianie lokalizacji firmy. Tym samym minimalizują inwestycje w fit-out nowych pomieszczeń biurowych. Nowość od Vank.

Vank-Wall-3

Vank-Wall-3


Fotel obrotowy VANK_V6 z oparciem w pełni tapicerowanym, do domu i do gabinetu. Fotel V6 znany już w środowisku biurowym, doskonale odnajduje się w zaciszu domowym. Może być używany od rana do wieczora – do pracy, nauki czy grania – gdyż wyposażony jest w intuicyjną mechanikę przewidującą różne potrzeby. Teraz oparcie może być w pełni tapicerowane, także z tyłu, dzięki czemu nabiera domowego charakteru.

Vank-V6-w pelni-tapicerowane

Vank-V6-w pelni-tapicerowane


Krzesła HENS od firmy BEJOT to współczesna interpretacja klasycznego w formie krzesła szkolnego. Powstała z szacunku do skandynawskiego wzornictwa, żeby spełniać założenia prostoty, komfortu i naturalności. Hens to niebywała funkcjonalność, zamknięta w wyrazistej, a zarazem uniwersalnej formie, która sprawdzi się praktycznie wszędzie – od biur po szkoły, szpitale i miejsca publiczne. Możliwość wyboru spośród kilku różnych modeli, w wersji z tapicerką lub w połączeniu z okleiną naturalną, w różnych paletach kolorystycznych otwiera przed architektami szerokie perspektywy aranżacyjne i pobudza do kreatywności. Designer: Henrik Schulz.

Krzesla-HENS

Krzesla-HENS


OX:CO small – klasyk w wersji mini. Fotele Ox:co to popularna kolekcja od Bejot, które na stałe już zagościła w domach, biurach i hotelach. Wersja mini to doskonale znany design zachowany w mniejszej formie kubełka. Dzięki nowym rozmiarom, fotel zajmuje mniej miejsca, jest lżejszy, a przez to bardziej mobilny. Ox:co small to doskonały balans między designem, funkcjonalnością a ceną.

OXCO-small

OXCO-small


Krzesła WEI – Bejot. Motywem przewodnim projektu jest natura. Prostota i dobre wykonanie połączone w monolicie, bardzo praktycznym, wygodnym i lekkim, a jednocześnie trwałym. Designer: Henrik Schulz.

Krzesla-WEI

Krzesla-WEI


AccisPro z zagłówkiem. Bestseller Profim i jednocześnie najbardziej zaawansowany technologicznie fotel, wspierający aktywne siedzenie, został wzbogacony o zagłówek.

AccisPro-zaglowek

AccisPro-zaglowek

Zagłówek w rodzinie AccisPro to opcja zapewniająca właściwe podparcie odcinka szyjnego podczas pracy oraz poprawiająca komfort siedzenia. Odpowiednie wyprofilowanie pozwala na efektywne dopasowanie do każdego użytkownika, niezależnie od jego wzrostu. Zagłówek powinien być ustawiony w taki sposób, aby linia poprowadzona pomiędzy czubkiem głowy, a środkiem szyi była równoległa do reszty tułowia. Służy do tego regulacja wysokości zagłówka oraz kąta jego nachylenia.


Obok zaprezentowanych nowości, producenci przygotowali zmiany niektórych produktów i wykończeń w dotychczasowej ofercie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź składania zapytań drogą mailową: contino.pl/kontakt

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.