Miłym akcentem było zaproponowanie i wykonanie firmowych logotypów na krzesłach biurowych, dzięki czemu biuro naszej firmy wyróżnia się oryginalnym charakterem. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Contino jako solidnego partnera w zakresie usług związanych z projektowaniem i wyposażeniem wnętrz biurowych.

EKO-TOM Turguła Sp.j.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług i działań podejmowanych przez firmę CONTINO. Pozwala to nam z czystym sumieniem polecić CONTINO meble biurowe wszystkim firmom, instytucjom i osobom, szukającym pewnego partnera w zakresie wyposażenia wnętrz w meble i siedziska biurowe oraz recepcyjne.

Centrum Medyczne „Pro Familia” Koziegłowy

Jesteśmy zadowoleni z obsługi ze strony CONTINO. Elastyczność współpracy z nami na etapie przygotowania projektu, terminowość i sprawność montażu mebli oraz wysoka jakość dostarczonych produktów sprawiły, że uznaliśmy iż dokonaliśmy trafnego wyboru w tym zakresie.

PPUH WOSEBA sp.z o.o.

Zespół Contino meble biurowe w pełni stanął na wysokości zadania. Przedstawiono nam nie tylko projekt aranżacji wraz z ofertą zakupu, lecz również dokonano prezentacji foteli biurowych w naszej firmie. Pozwoliło to zapoznać się nam z wymiernymi korzyściami wynikającymi ze stosowania produktu jeszcze przed decyzją zakupu.

in.ventus sp. z o.o. sp. k. Poznań

Realizacja kompleksowych usług przebiegała należycie i terminowo spełniając wymagania jakościowe co do przedmiotu umów. Rzetelne podejście firmy Contino.pl do zleconych zadań pozwala stwierdzić, że jest profesjonalnym partnerem w zakresie wykonywanych usług dającym gwarancję solidności.

Izba Skarbowa Poznań

Zobacz otrzymane listy referencyjne