Contino tworzą ludzie pełni pasji i ciekawych pomysłów od lat związani z branżą mebli biurowych. Doświadczenie zdobywaliśmy u różnych producentów oraz w firmach wyposażających biura i laboratoria. U nas od samego początku klient wie, z kim ma do czynienia.

Zajmujemy się wyposażaniem firm i instytucji w meble biurowe – dystrybutor mebli biurowych. Działamy kompleksowo począwszy od doradztwa, aranżacji i wyceny, poprzez dostawę, montaż mebli i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Dzięki dobrej organizacji sprawnie i solidnie obsługujemy wszystkich ważnych dla nas klientów, nie tylko na terenie miasta Poznań, lecz również na terenie całego kraju.

Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. W jednym miejscu znajdziesz kilkadziesiąt systemów mebli biurowych i rozwiązań dostosowanych do Twojego wnętrza, Twoich potrzeb i możliwości. A wszystko to z profesjonalną obsługą, z chęcią i nieprzymuszonym uśmiechem na twarzy. Naszą pracę wykonujemy z pasją, a zadowoleni klienci to dla nas najwyższa nagroda.

meble biurowe w Poznaniu

Nasza misja

Biuro, które współpracuje – to nasza misja, zarówno w działaniu jak i tworzeniu wnętrz. Wiemy, że właściwie wyposażone biuro to biuro, które współpracuje – pomaga tworzyć, działać, komunikować się. Podnosi prestiż i buduje autorytet gospodarza, to również większa szansa na sukces firmy.

Wiemy, że kluczem do udanych realizacji jest współpraca. Jesteśmy firmą, która współpracując, kompleksowo wyposaża wnętrza biurowe, gabinetowe, recepcyjne, konferencyjne, socjalne. Naszym Klientom dostarczamy ergonomię, profesjonalnie wyglądające biura oraz doskonałej jakości meble, krzesła i fotele biurowe.

Nasze wartości

Najważniejsi są ludzie > Otwartość i partnerstwo to podstawa. Jesteśmy profesjonalistami otwartymi na potrzeby klientów i nieustannie dążymy do świadczenia usług na wysokim poziomie.

Rzetelność i Uczciwość > Contino jest rzetelnym, uczciwym i godnym zaufania partnerem biznesowym, który pragnie zaoferować najnowocześniejsze produkty oraz usługi w swojej branży. Przestrzega najwyższych norm moralnych i etycznych.

Działamy z pasją > To co robimy sprawia nam frajdę ponieważ łączymy pracę z pasją. Wierzymy że każdy zasługuje na dobrej jakości meble i krzesła w dobrej cenie i każdy może a nawet powinien pracować w komfortowych warunkach.

Pewność i bezpieczeństwo > Jesteśmy Partnerami czołowych producentów mebli biurowych w Polsce, cenionych i nagradzanych na całym świecie oferującymi najwyższą jakość oraz ciekawy design wyposażenia biur, recepcji, gabinetów, holi czy sal konferencyjnych

meble biurowe Poznań Contino

umebluj z nami biuro!

Jeśli chcesz umeblować swoje biuro a jednocześnie skupić się na swoim biznesie to zapraszamy Cię do kontaktu. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest współpraca. Dlatego pomożemy zarówno przy doborze mebli, podczas aranżacji biura oraz zapewnimy sprawny montaż.

Umów się na spotkanie!

Umów się
na spotkanie
dowiedz się więcej