Aranżacja i projektowanie przestrzeni biurowej może być czasochłonne. Bez względu czy zatrudniasz projektanta wnętrz czy robisz to samodzielnie, musisz pamiętać o indywidualnych wymaganiach swoich pracowników, a także o tym, aby Twoja przestrzeń biurowa była dostępna dla wszystkich. Wygląd i styl przestrzeni biurowej odgrywa kluczową rolę nie tylko w zatrudnianiu i zatrzymywaniu pracowników, ale także w tworzeniu doskonałego wrażenia na klientach. Stylowy projekt biura może wysłać silny i pozytywny przekaz do Twoich pracowników i klientów. Jednak prawdziwie urzekające i stylowe biuro stanowi wizualizację misji firmy wraz z jej wyposażeniem.

Niech Twoje biuro odzwierciedla Twoją osobowość. Pozwól, aby Twoja przestrzeń biurowa odzwierciedlała Twoje wartości i wizję dzięki wystrojowi, który, który podkreśli Twoją filozofię. Biuro to miejsce, w którym przeciętny człowiek spędza niemal jedną trzecią swojego życia – przestrzeń ta powinna być zatem zaaranżowana w sposób przyjazny i komfortowy dla przebywających w niej pracowników. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze aranżacyjne projekty biur to idealne połączenie ergonomii, funkcjonalności oraz designu. Aranżacja biura – przykłady wybranych projektów aranżacji biur przedstawiamy poniżej.

aranzacja-biura

Projekt biura 1

aranzacja-biura-firmy

Projekt biura 2

Projekt biura 3

Projekt biura 4

Projekt biura 5

Projekt biura 6

Projekt biura 7

Projekt biura 8

Projekt biura 9

Projekt biura 10

Projekt gabinetu szefa

Biuro na 11 osób

Meble do biura obsługi klienta

Firma Produkcyjna Poznań

Biuro obrotu nieruchomości

Projekt biura 11

Biuro głównego księgowego

Biuro prezesa zarządu

Aranżacja przestrzeni otwartej biura

Otwarta przestrzeń biurowa

Systemy mebli biurowych

Biurka do samodzielnych stanowisk

Aranżacja sali szkoleniowej Poznań

Projekt – umeblowanie recepcji

W aranżacji biur szczególny nacisk kładziemy na odpowiedni dobór mebli biurowych, które powinny cechować się zarówno wysokimi parametrami jakościowymi, jak i użytkowymi. Aranżujemy nie tylko biura pracownicze, ale również gabinety, sale konferencyjne, recepcje, poczekalnie i tzw. strefy relaksu. Aranżacja biur w naszym wykonaniu to gwarancja kompleksowej usługi – naszym priorytetem jest to, aby przestrzenie przez nas aranżowane były w pełni dostosowane do potrzeb pracowników, sprzyjały ich koncentracji oraz wpływały na lepszą efektywność. Dbamy również o to, by w jak największym stopniu zoptymalizować dostępną powierzchnię biurową.

W naszych realizacjach wykorzystujemy nie tylko bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie aranżacji biur, ale również kreatywność i znajomość aktualnych trendów. Stawiamy na dynamikę, elastyczność i indywidualność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze zaprojektowane biuro podnosi standard wizualny biura oraz korzystnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa.

Dla kogo tworzymy aranżacje wnętrz biurowych?

Bardzo chętnie współpracujemy z dużymi firmami, często posiadającymi więcej niż jedną siedzibę. Ich właściciele czy też zarządcy potrzebują zaufanego kontrahenta, który dopilnuje, aby zamówione wyposażenie biura było nie tylko zgodne ze standardami jakości i konkretnymi potrzebami danej przestrzeni, ale też by zachowało powtarzalny wygląd. Bardzo popularnym trendem w wyposażaniu biur korporacji i dużych międzynarodowych przedsiębiorstw jest to, aby były one zunifikowane i wpisywały się swoim wyglądem w wizerunek firmy. Mamy doświadczenie w realizowaniu tego rodzaju dużych i wymagających projektów. Znamy potrzeby rynku i umiemy się do nich dostosować. Sami także szukamy innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić naszym meblom nie tylko jak najwyższą trwałość, ale też możliwie najlepsze walory funkcjonalne. Dlatego z uwagą śledzimy światowe trendy, uczestniczymy w targach meblowych i adaptujemy na nasz grunt te spośród nurtów z zakresu wyposażenia wnętrz użytkowych, które wydają nam się szczególnie interesujące.

Jakie są zalety współpracy z Contino?

W dzisiejszym zabieganym świecie to czas wydaje się jednym z najbardziej luksusowych towarów, bo mało kto ma go teraz w nadmiarze. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tak skonstruowaliśmy swoją ofertę, by móc zaoferować kontrahentom możliwie najszersze i najbardziej kompleksowe usługi. Dzięki temu nie muszą już Państwo zatrudniać osobnych fachowców od projektowania, osobnych od wykonania i osobnych od montażu. Wszystkim zajmujemy się my, a Państwo możecie na bieżąco obserwować postęp prac. Aranżacje wnętrz biurowych to nasza ogromna pasja. Poza tym, wybierając nasza ofertę, możecie Państwo sporo zaoszczędzić. Jako solidny dystrybutor mebli biurowych jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne ceny.

Co wyróżnia nasz projekt biura?

Nowoczesne biuro to takie, które nie tylko jest reprezentacyjne i ciekawie urządzone, ale też stanowi przyjazne miejsce pracy. Wyposażenie oraz sam projekt biura powinny być zatem przemyślane i dopasowane do specyfiki funkcjonowania i działalności prowadzonej w danym przedsiębiorstwie. Niewątpliwie też musi pełnić wiele funkcji. Przecież w obecnych czasach, kiedy w pracy spędzamy nierzadko więcej, niż 8 godzin, w biurze nie tylko wykonujemy obowiązki zawodowe, ale też jemy posiłki, odpoczywamy czy spotykamy się ze współpracownikami i klientami. Ważne zatem, aby wszystkie te strefy były odpowiednio zagospodarowane i wydzielone, zaś służy temu przede wszystkim dobrze wykonany projekt biura, a następnie odpowiednio dobrane umeblowanie i wyposażenie biura.

Jeśli chodzi o przestrzeń do pracy, to zwracamy uwagę przede wszystkim na to, aby zapewnić przebywającym w biurze osobom maksymalnie dużo komfortu. Dzięki właściwie zaprojektowanym meblom spędzanie nawet wielu godzin przy biurku nie jest męczarnią. Istotnym jest, aby każda osoba miała dla siebie odpowiednio dużo przestrzeni. Na biurku, oprócz komputera, muszą się też przecież zmieścić dokumenty i inne urządzenia biurowe, ale również przybory do pisania i oczywiście kubek z kawą. Dzięki przemyślanym i wypróbowanym rozwiązaniom, takim jak prowadnice do kabli montowane w biurkach albo biurka z metalowymi nogami, w których prowadzone są przewody, pracownicy lepiej czują się w biurze, a dzięki temu bardziej efektywnie pracują.

Jak przebiega współpraca?

Wychodzimy z założenia, że aby współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron, musimy zacząć od dogłębnego poznania potrzeb naszych klientów i charakterystyki pracy w danej firmie. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania skrojone na miarę Państwa oczekiwań. Zapoznawszy się z Waszymi oczekiwaniami, przygotowujemy zazwyczaj kilka różnych projektów, z których Wy wybieracie ten najbardziej odpowiedni. Zwieńczeniem współpracy jest oczywiście realizacja projektu. Na każdym etapie jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Projekty biur i aranżacja ich wnętrz to nasza pasja. Jesteśmy w stanie wykreować przestrzeń biurową, która trafi w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Projektowanie i wyposażenie biur – również poza Poznaniem

Mimo, że Poznań jest naszą siedzibą to projekty wnętrz biur tworzymy nie tylko w Poznaniu. Pracujemy zdalnie dla naszych klientów z różnych miast Polski min. Warszawa, Wrocław, Gdańsk. W dobie Internetu i nowoczesnych narzędzi do dzielenia się plikami i aranżacjami, zdalne projektowanie przestrzeni biurowych nie jest ograniczone jak dawniej. Możecie Państwo na swoim urządzeniu odbierać wiadomości z przygotowanymi aranżacjami w postaci wizualizacji w plikach graficznych, propozycje mebli biurowych, tapicerek, kolorów itp. Zdalne aranżacje i projektowanie biur różni się od tradycyjnego projektowania przede wszystkim tym, że komunikacja odbywa się drogą elektroniczną i przez telefon. Contino od lat pracuje w bardzo dużej części „na odległość”. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami ze wszystkich zakątów kraju.