Biuro to miejsce, w którym przeciętny człowiek spędza niemal jedną trzecią swojego życia – przestrzeń ta powinna być zatem zaaranżowana w sposób przyjazny i komfortowy dla przebywających w niej pracowników. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze projekty to idealne połączenie ergonomii, funkcjonalności oraz designu.

Firma Produkcyjna Poznań

Biuro obrotu nieruchomości

Ścianki działowe w biurze

Projekt gabinetu szefa

Meble do biura obsługi klienta

Meble biurowe biurka

Biuro na 11 osób

Biuro Zarządu i pomieszczenie pracownicze

Pracownicze meble biurowe

Nowoczesne meble gabinetowe

Projekt open space i call center

Systemowe meble biurowe

Biuro głównego księgowego

Biuro prezesa zarządu

Aranżacja przestrzeni otwartej biura

Otwarta przestrzeń biurowa

Ekskluzywne meble biurowe

Biurka biurowe pracownicze

Systemy mebli biurowych

Reprezentacyjne meble gabinetowe

Meble do gabinetu domowego

Biurka do samodzielnych stanowisk

Meble do biura domowego

Projekt – umeblowanie recepcji

Aranżacja sali szkoleniowej Poznań

W aranżacji biur szczególny nacisk kładziemy na odpowiedni dobór mebli biurowych, które powinny cechować się zarówno wysokimi parametrami jakościowymi, jak i użytkowymi. Aranżujemy nie tylko biura pracownicze, ale również gabinety, sale konferencyjne, recepcje, poczekalnie i tzw. strefy relaksu. Aranżacja biur w naszym wykonaniu to gwarancja kompleksowej usługi – naszym priorytetem jest to, aby przestrzenie przez nas aranżowane były w pełni dostosowane do potrzeb pracowników, sprzyjały ich koncentracji oraz wpływały na lepszą efektywność. Dbamy również o to, by w jak największym stopniu zoptymalizować dostępną powierzchnię biurową.

W naszych realizacjach wykorzystujemy nie tylko bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie aranżacji biur, ale również kreatywność i znajomość aktualnych trendów. Stawiamy na dynamikę, elastyczność i indywidualność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze zaprojektowane biuro podnosi standard wizualny biura oraz korzystnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa.

Aranżacje biur to nasza pasja. Jesteśmy w stanie wykreować przestrzeń biurową, która trafi w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.