Wuteh

Showing 1–44 of 54 results

Wuteh ‒ nowoczesne meble do biura i hotelu

Firma Wuteh specjalizuje się w produkcji mebli biurowych i hotelowych. Misją fabryki jest dostarczanie rozwiązań umożliwiających stworzenie funkcjonalnej, komfortowej i estetycznej przestrzeni. Zespół Wuteh każdego dnia dba o to, by w ofercie znalazły się meble w różnym stylu, zarówno bardzo nowoczesnym, jak i klasycznym, w szerokiej gamie kolorystycznej i o różnych kształtach.

Meble produkowane są w najwyższym standardzie, które spełniają wszelkie normy jakościowe. Korzystając z nich, można wyposażyć zarówno gabinet utrzymany w stylu tradycyjnym, jak też nowoczesnym. Bogata paleta kolorów, wzorów i rozwiązań pozwala wybrać gotowe propozycje lub skomponować własne składające się z biurek, foteli, mebli wypoczynkowych oraz lockerów.  Biurowe szafy do korespondencji wyposażone są w dyskretny zamek z szyfrem, które należycie strzegą poufności korespondencji i ochrony danych osobowych.

Wuteh ‒ rozbudowana oferta mebli

Wuteh na rynku działa od początku lat 90-tych i należy do czołowych producentów mebli biurowych w Polsce. Choć siedziba fabryki znajduje się w Toruniu, firma współpracuje z klientami z całej Polski. W Fabryce Mebli Wuteh S.A. pracuje ponad 200 osób.

W ofercie producenta dostępne są systemy meblowe przeznaczone do biur, gabinetów, recepcji, sal konferencyjnych czy hoteli. Wśród licznych propozycji firmy wymienić możemy biurka, w tym biurka z elektryczną regulacją wysokości blatu roboczego, komody, stoły konferencyjne, akustyczne boksy tapicerowane, szafy biurowe, regały, i wiele innych. Wszystkie meble wykonane są z wysokiej jakości, odpornych na upływ czasu i uszkodzenia mechaniczne materiałów, wyróżniają się designem i zwiększają komfort pracy.

Meble biurowe są produkowane z płyty dwustronnie melaminowanej o klasie higieniczności E0,5. Jest to gwarancja, że meble wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia materiału. Płyta melaminowana jest wytrzymała na zarysowania, na zaplamienia i na odkształcenia przy działaniu pary wodnej. Zewnętrzne krawędzie płyty melaminowanej są wykończane obrzeżem PCV o grubości 2 mm. Wysoką jakość wykonania zawdzięcza się procesowi doklejania obrzeża oraz jego wysokiej jakości.