Orgatec 2022 – Targi nowoczesnych przestrzeni pracy

17 listopada, 2022

W dniach 25-29 października po czterech latach przerwy odbyły się targi Orgatec 2022 w Kolonii, czyli największe targów wyposażenia biur i nieruchomości na świecie. Pierwsza edycja międzynarodowych targów od czasu pandemii zakończyła się wielkim sukcesem. Wydarzenie przyciągnęło tłumy zwiedzających ze wszystkich zakątków świata. W tym roku również wystawiali się niektórzy nasi partnerzy.

Bejot – koncepcja Green Park Office 2.0

Na stoisku Bejot zostały pokazane innowacyjne koncepcje i rozwiązania dedykowane miejscom pracy, które przyczyniają się do budowania przestrzeni biurowych zgodnych z nowym modelem pracy. Można było zobaczyć nowości produktowe z 2022 i inne flagowe produkty Bejot oraz premierowe kolekcje, które pojawią się w ofercie producenta w 2023 roku.

 


Vank – udany debiut na targach ORGATEC 2022

W tym roku po raz pierwszy pojawiła się firma Vank , której stoisko zgodnie z tegorocznym mottem WELLBIOING było miejscem spotkań i atmosfery zielonego, przyjaznego biura przyszłości. Producent zaprezentował nowe konfiguracje rozwiązań akustycznych, możliwości personalizacji, zaskakujące formy z biomateriału i niezbędne dzisiaj funkcje mobilne gwarantujące zdolność do adaptacji.

 


Grospol – solidne ponadczasowe wzornictwo

W imprezie wzięła udział również firma Grospol, która zaprezentowała kilka nowości i bestsellery takie jak Moon, Kolekcja Jula czy Team Plus. Nowoczesne fotele biurowe polskiej marki Grospol, wyróżniają się szeregiem właściwości wpływających na jakość siedzenia. Szeroka oferta tkanin obiciowych, pozwala na dopasowanie materiału do wystroju i kolorystyki wnętrza.

 


 

Firma Wuteh choć sama się nie wystawiała to na stoisku firmy Eveo prezentowała inteligentne szafki Locker Plus, czyli elektroniczne systemy skrytkowe URVE Locker z możliwością zarządzania poprzez aplikację.

Locker-Plus-szafki-skrytkowe

Locker-Plus-szafki-skrytkowe

Orgatec 2022 – moc inspiracji i pozytywnej energii

Na targach Orgatec pojawiło się wiele innych polskich i zagranicznych marek meblowych. Pokazywane były innowacyjne koncepcje, nowe trendy oraz premiery produktów, systemów akustycznych, które znajdą zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, biurach czy salach konferencyjnych. Zapraszamy do śledzenia nowości produktowych: contino.pl/nowosci  oraz w social mediach Contino. Zamieszczone w artykule zdjęcia pochodzą ze stron i profili społecznościowych producentów: Bejot, Vank, Wuteh, Grospol.

 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.