Bejot

Showing 1–44 of 78 results

Bejot – polski producent foteli i krzeseł biurowych

BEJOT – producent krzeseł i foteli biurowych o wysokich walorach wzorniczych, jakościowych i ergonomicznych. Produkty Bejot to nowoczesne krzesła i fotele biurowe, krzesła konferencyjne, krzesła do recepcji oraz poczekalni, które powstają we współpracy ze znanymi europejskimi designerami. Szczególny nacisk Bejot stawia na rygorystyczny i selektywny dobór surowców i podzespołów, aby produkty gwarantowały satysfakcje odbiorców podczas intensywnej eksploatacji. Dzięki temu fotele i krzesła Bejot objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Meble biurowe – design BEJOT – nowoczesne i funkcjonalne

Nowoczesny wygląd połączony z innowacyjną technologią, zastosowaną w konstrukcjach i wykończeniu foteli Bejot, zachęca do twórczego działania, pomaga uwolnić wyobraźnię i pozytywną energię podczas długich godzin spędzonych w biurze. Firma tworzy stylowe, ergonomiczne biurka, krzesła czy fotele, które nie tylko są wygodne, dobrze dopasowane do potrzeb pracowników, ale i reprezentatywne. Gabinet wyposażony w meble Bejot przyciąga wzrok i podnosi prestiż przedsiębiorstwa. Spotkania biznesowe w takim miejscu to sama przyjemność. Oprócz oczywistych walorów estetycznych krzesła biurowe BEJOT zachowują najważniejsze cechy użytkowe – sztaplowanie, łączenie w rzędy oraz liczne regulacje, które umożliwiają indywidualne dopasowanie modelu do parametrów ciała użytkownika.

Bejot – zarządzanie cyklem życia produktu, ekologia i recykling

Jakość, design i ergonomia to synonimy zrównoważonego rozwoju Bejot. Polski producent mebli biurowych jest społecznie odpowiedzialny, działa uczci­wie i w sposób przyjazny dla środowiska. Wiele systemów Bejot zostało zaprojektowane z uwzględ­nieniem proekologicznych rozwiązań, i jest produkowane z certyfikowanych materiałów, przy optymalizacji procesów produkcyjnych i konsekwentnym kontrolowaniu odpadów produkcyjnych.

Celem firmy Bejot jest komfort w biurze, który przejawia się wewnątrz tej organizacji, jak i w każdym wypro­dukowanym przez producenta meblu. Producent pomaga klientom wydłużyć czas eksploatacji swoich produktów zapewniając 5 lat gwarancji i serwis pogwarancyjny, oraz wprowadza zasadę minimalizacji odpadów po zakoń­czonym cyklu życia produktu. Firma dba o środowisko, używając do produkcji materiałów podlegających recyclingowi.