Designerskie sofy – przegląd

sofa platinium R-33

Idealne miejsce do wypoczynku, rozmowy czy oczekiwania – sofy pełnią różne role w przestrzeni biurowej. Warto jednak dążyć do tego, by funkcjonalność nie była ich jedyną zaletą. Liczy się również design, szczególnie gdy mamy do czynienia z minimalistycznymi wnętrzami. Wybierając nowoczesne meble biurowe, zdecydowanie warto sięgać po designerskie sofy, takie jak:

1. MyTurn 30V

Skórzana tapicerka i chromowane płozy to doskonałe, nowoczesne połączenie. Wygląd sofy MyTurn 30V zdecydowanie zachęca do zaznania jej miękkości. Minimalistyczny model należy do kolekcji, w ramach której można kupić również sofę w innym rozmiarze, fotel i stoliki. Ekskluzywne, designerskie meble znakomicie prezentują się w gabinecie prezesa lub managera wyższego szczebla. Ich wygląd wyraźnie, a zarazem subtelnie podkreśla prestiż stanowiska. Dodatkowo efektownie dopełniając wizerunek znakomicie wykwalifikowanego specjalisty, którzy wie, czego chce.

Sofa MyTurn 30V

Sofa MyTurn 30V

2. SIGMA S32

Model SIGMA S32 to nie lada gratka dla poszukiwaczy nieco swobodniejszej, klubowej atmosfery. Niska, komfortowa sofa na eleganckim, stalowym lub malowanym proszkowo, stelażu pomaga w tworzeniu idealnych warunków do nieco mniej oficjalnych rozmów. W trakcie negocjacji warto bazować nie tylko na sile argumentu. Wygląd otoczenia również ma znaczenie. Przyjazny, swobodny nastrój sprzyja zawieraniu umów, które są korzystne dla obydwu stron. SIGMA S32 to designerski model, który zapewnia maksimum komfortu i przyjemne doznania estetyczne. Warto przekonać się o tym na własnej skórze.

Sofa SIGMA S32

Sofa SIGMA S32

3. OCTOBER 31

Efektowna sofa Profim bardziej niż jakikolwiek inny model przywodzi na myśl klub dla dżentelmenów. Stanowi smakowite połączenie klasyki i nowoczesności, dzięki czemu świetnie wpisuje się w różnorodne wnętrza. OCTOBER 31 stanowi część serii, w skład której wchodzą również fotele. W przypadku sofy uwagę zwracają przede wszystkim pikowane poduchy. Atutem jest również wyrazista kolorystyka. Stelaż wykonany z metalu lub z drewna to element, który sprawia, że mebel idealnie wpisuje się w określone wnętrze.

Sofa OCTOBER 31

Sofa OCTOBER 31

4. SIGMA S33 

Trzyosobowa sofa to elegancki dodatek, który sprawia, że przestrzeń biurowa zyskuje poważny charakter, a jednocześnie staje się bardziej komfortowa. Wybór tego modelu podkreśla prestiż firmy i jednocześnie sprawia, że oczekiwanie np. na spotkanie z prezesem jest przyjemniejsze. W połączeniu ze zgrabnym stolikiem kawowym może tworzyć przyjazny kącik, w którym czas płynie niespiesznie.

Sofa SIGMA S33

Sofa SIGMA S33

5. SoftBox 31

Dzięki komfortowej trzyosobowej sofie, która stanowi część mebli modułowych, uczynienie biura miejscem funkcjonalnym i pięknym staje się proste. SoftBox to minimalistyczny mebel z klasą i niewymuszonym wdziękiem, który warto mieć w swojej firmie. Jego prosty design znakomicie wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Sofa stanowi część większego zestawu, do którego należą również: puf, fotel narożny, fotel z podłokietnikami oraz dodatkowe siedziska – z podłokietnikami lub bez. Mając do dyspozycji taki zestaw, można wyczarować prawdziwe aranżacyjne cuda.

Sofa SoftBox 31

Sofa SoftBox 31

6. PLATINIUM R33 

Sofa oparta na efektownym stelażu wykonanym ze stali szlachetnej to prawdziwy cymes. Jej atutem jest nie tylko wygląd. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na pomysłowe rozwiązania, które korzystnie wpływają na funkcjonalność. Poduszki siedziskowe są przytwierdzone do ramy za pomocą rzepów. Dzięki temu nie zsuwają się i w trakcie eksploatacji nie pamięta się o ich istnieniu. Obicia są wykonane z wysokiej jakości materiału, który występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Najefektowniej prezentuje się wyrazista magenta.

Sofa PLATINIUM R33

Sofa PLATINIUM R33

7. VANK_BELONG

Modułowa sofa to nie tylko element wyposażenia wnętrza. Jej niezwykła budowa sprawia, że możemy traktować mebel jak wyzwanie i poszukiwać dla niego nie tylko idealnego miejsca, ale również układu. Łączenie poszczególnych części to prawdziwa frajda, która jest tym większa, im lepszy efekt uda się uzyskać. Vank Belong od pierwszej chwili sprawia wrażenie, jak gdyby przynależała do danego miejsca – niezależnie od tego, czy zdecydujemy się zrobić z niej fotel, narożnik czy ciąg komfortowych siedzisk o nietuzinkowych, geometrycznych kształtach.

Vank_belong

Vank_belong

Idealna sofa to taka, która spełnia swoją rolę – niezależnie od tego, czy wprowadzamy ją do aranżacji ze względu na walory estetyczne, czy chcąc zaspokoić potrzebę posiadania wygodnego miejsca do siedzenia. Przed podjęciem decyzji i dokonaniem ostatecznego wyboru warto uwzględnić co najmniej kilka aspektów. Dobrze zwrócić uwagę na komfort siedzenia, jakość materiałów, a także cechu projektu. Wygląd mebli świadczy o całej firmie, ubogacając lub niszcząc jej wizerunek.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.