Zrób trwałe pierwsze wrażenie dzięki meblom recepcyjnym

Lada recepcyjna DIAMOND

Recepcja jest niezbędna we wszystkich środowiskach biurowych. Nie przegap swojej szansy na zrobienie trwałego pierwszego wrażenia. Dzięki unikalnym meblom recepcyjnym łatwo zaprezentujesz styl i wizerunek swojej firmy. Contino oferuje lady recepcyjne i sofy, które zapewnią komfort i trwałość w każdej strefie recepcyjnej. Pamiętaj, że nigdy nie dostaniesz drugiej szansy, aby zrobić pierwsze wrażenie!

Znajdź odpowiednie meble recepcyjne

Spraw, aby Twoja recepcja wyróżniała się, czerpiąc inspirację z dostępnych systemów mebli. Na przykład lada recepcyjna DIAMOND to swoista gwiazda wśród recepcji. Jej front zbudowano na planie heksagonu, formy, która jest najmodniejszym trendem wnętrzarskim ostatnich lat.

Na froncie zastosowano szkło z nadrukiem UV, które rozświetlają lampy LED-owe. Do wyboru masz wzory nadruków przygotowane przez projektanta lub na życzenie nadruk dedykowany na podstawie dostarczonego zdjęcia o rozdzielczości min 300DPI. Bez względu na to, czy styl Twojej firmy jest poważny, czy spokojny, Contino posiada meble recepcyjne, które pasują do niemal każdego wnętrza.

Lada recepcyjna DIAMOND

Lada recepcyjna DIAMOND

Wyjątkowe meble recepcyjne, które budują wizerunek firmy

Niezależnie od tego, czy chodzi o hotel, uzdrowisko czy biuro kancelarii adwokackiej, wejście nadaje ton pacjentowi i klientowi. Posiadanie odpowiednich mebli do poczekalni w odpowiednim stylu nie tylko sprawia, że odwiedzający i goście czują się mile widziani i komfortowo oczekują na wizytę, ale również daje im lepsze wyobrażenie o tym, co Twoja firma ma do zaoferowania.

lada recepcyjna PEARL

lada recepcyjna PEARL

Lada recepcyjna VEGA

Lada recepcyjna VEGA

Lada recepcyjna ILLUSION

Lada recepcyjna ILLUSION

Zaprojektuj swoje lobby z wysokiej jakości sofami i fotelami

Wyposażenie recepcji w meble przyciągające wzrok może zmienić coś tak nudnego, jak oczekiwanie na spotkanie w relaksujące i przyjemne doświadczenie. Sofy do poczekalni, które dają komfort, a jednocześnie oferują styl i funkcjonalność, są niezbędne do zachowania zadowolenia wszystkich gości. Meble do recepcji i poczekalni są potrzebne w wielu miejscach prowadzenia działalności, w tym w salonach samochodowych i dużych biurowcach. Meble do wnętrza recepcyjnego oprócz lad, mogą składać się z trwałych sof, krzeseł do ustawiania w stos i wielu dekoracyjnych akcentów, które pozwolą powitać gości w wyjątkowy i stylowy sposób. Od tradycyjnych skórzanych mebli po siedzenia w nowoczesnym stylu.

Penta - sofy modułowe

Penta – sofy modułowe

Chic Air i Chic Stoliki

Chic Air i Chic Stoliki

Legvan - sofy modułowe

Legvan – sofy modułowe

Legvan - siedziska modułowe

Legvan – siedziska modułowe

VERSO naroznik biurowy

VERSO naroznik biurowy

Meble pasujące do Twojej recepcji

Czy potrzebujesz metamorfozy recepcji? Nasze meble biurowe do recepcji oferują wszystko, czego potrzebujesz, aby powitać gości. Z łatwością umeblujesz wejście do dowolnego biura dzięki nowej recepcji z nowoczesnymi wzorami i dużą przestrzenią. Odwiedzający z pewnością będą zachwyceni, a recepcjonistka będzie miała jeszcze miejsce do pracy.

Ponadto klienci mogą czuć się całkowicie pewnie, dokonując zakupów w Twojej firmie dzięki  wyborowi naprawdę trwałych mebli komercyjnych. Nasze meble do recepcji są wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Klienci wybierają je nie tylko ze względu na ich doskonałą jakość, ale również ze względu na ich ciekawy design. Skontaktuj się z nami, aby odmienić swą recepcję: contino.pl/kontakt.

Lada recepcyjna ANTRA

Lada recepcyjna ANTRA

 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 5

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.