Biale

Showing all 24 results

Fabryka mebli biurowych BIALE specjalizuje się w produkcji ergonomicznych i trwałych mebli biurowych, gabinetowych, recepcyjnych oraz hotelowych. Wieloletnie doświadczenie i doskonale wyszkolony personel dają producentowi możliwość realizacji zamówień nietypowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.

BIALE (Bial Meble Sp. z o.o.) to producent mebli biurowych oferujący wysokiej jakości meble do biura, lady recepcyjne, meble gabinetowe, stoły konferencyjne, regały biurowe, szafy biurowe a także biurka płytowe i na stelażach metalowych. Duży wybór regałów, szafek wiszących, półek, kontenerów biurowych, mebli kuchennych, medycznych i dodatkowych elementów do wyposażenia biura

W produkowanych meblach producent stawia przede wszystkim na nowoczesność rozwiązań i jakość wykonania. Pomimo bogatej oferty systemowych mebli biurowych, realizuje także zamówienia nietypowe zaczynając od prostych modyfikacji brył standardowych, a na indywidualnym projekcie Klienta kończąc. Jest firmą elastyczną wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.