Trebord

Showing all 6 results

Trebord – Ekskluzywne stoły z drewna

Polski producent Trebord tworzy meble tak wyjątkowe, jak drewno, z którego zostały wykonane. Aby to osiągnąć, firma stawia na wysokiej jakości materiały, wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych pracowników i sprawdzone, tradycyjne rzemiosło. Początkowo skupiała się na wysokiej jakości stołach, obecnie w portfolio producenta znajdują się również krzesła, komody i regały. Wszystkie produkty wykonane są wyłącznie z litego drewna, ręcznie robione i przekonują nowoczesnym wzornictwem i funkcjonalnością. Aby uzyskać perfekcyjny efekt, Trebord współpracuje również ze sprawdzonymi projektantami, rzemieślnikami, technologami i inżynierami. Designerskie meble z naturalnego drewna są robione ręcznie i zgodnie z tradycyjnymi technikami stolarskimi. Każdy egzemplarz jest unikatowy.

Trebord – Precyzja w najdrobniejszych detalach

Każdy produkt z drewna wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, pozwalając mu stworzyć własną kompozycję: od wymiarów po dobór gatunku drewna, aż po szerokie możliwości wykończenia. Dążenie do perfekcji to nie tylko najwyższa jakość materiałów, ale również doświadczenie wypracowane przez lata oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy nadzorują każdy etap powstawania stołu, od momentu zakupu surowca aż po produkt finalny.

  • Produkcja ręczna. Produkt wykonany w 100% ręcznie, tradycja i stolarskie rzemiosło w najlepszym wydaniu.
  • Lite drewno. Wykonanie w całości z naturalnego litego drewna, ciepłego, unikatowego i przyjemnego w dotyku
  • Bezpieczeństwo użytkowania. Zabezpieczenie produktów drewnianych naturalnym olejem lub lakierem o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.
  • Indywidualne zamówienie. Każdy nasz produkt jest oryginałem, każdy jest niepowtarzalny i dopasowany do wymogów klienta.