Nasz zespół miał przyjemność współpracować z cenionym czeskim producentem urządzeń do wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, rekuperacji, nawilżania i filtracji powietrza, dostarczając kompleksowe wyposażenie biurowe.

W ramach tego projektu dostarczyliśmy biurka pracownicze, szafy, stoliki, meble konferencyjne od Wuteh, meble gabinetowe od Polmarco, krzesła obrotowe i krzesła konferencyjne kubełkowe a także sofy i wieszaki od Bejot, fotele gabinetowe od Profim.

Nowe meble biurowe doskonale wpisują się w profesjonalny charakter biura klienta, zapewniając zarówno wygodę, jak i estetykę. Rezultatem tej współpracy jest efektywne i harmonijne środowisko pracy, spełniające oczekiwania naszego cenionego klienta.

umebluj z nami biuro!

Pragniesz, aby Twoje biuro, współgrało z Tobą, Twoimi pracownikami i tworzyło doskonały wizerunek? Chcesz swoją energię skupić na rozwoju firmy, sprzedaży i zyskach? Możesz liczyć na nasze wsparcie! Od pomysłu na aranżację, profesjonalne doradztwo, projekt i ofertę po dostawę i montaż mebli.