W trakcie projektowania gabinetu dla naszego klienta postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesny design oraz wyjątkowy komfort, wykorzystując linie mebli InUP z elektryczną regulacją wysokości. Zarówno klient, jak i my, jesteśmy nadzwyczaj zadowoleni z efektów. Elektryczna regulacja wysokości mebli InUP umożliwia dostosowanie przestrzeni do indywidualnych preferencji użytkownika, co wpływa korzystnie na ergonomię pracy.

Ergonomiczne fotele biurowe Violle dostarczają wyjątkowego komfortu, ale również sprawiają, że czas spędzony w gabinecie staje się bardziej efektywny. Ich nowoczesny design harmonizuje doskonale z resztą aranżacji.

Komody z serii Spathio nie tylko prezentują się ciekawie, ale są również niezwykle praktyczne, pozwalając na sprawną organizację przestrzeni. Dodatkowo, unikalne obrazy ścienne, nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter, tworząc ciepłą i inspirującą atmosferę.

Cieszymy się, że meble spełniają oczekiwania pod względem funkcjonalności, estetyki oraz ergonomicznego podejścia do pracy. Dzięki nim pracuje się wydajnie, ale także w przyjemnej i przyjaznej przestrzeni, co korzystnie wpływa na atmosferę spotkań w gabinecie. Nasze rozwiązania doskonale łączą design, ergonomię i funkcjonalność, spełniając oczekiwania nowoczesnych biur.

umebluj z nami biuro!

Jeśli szukasz mebli ponadczasowych – biurowych, pokojowych czy szaf, które zachwycą swoim wyglądem oraz wykonaniem, to firma Contino jest najodpowiedniejsza do tego celu. Chętnie doradzimy w doborze materiału z którego zostaną wykonane oraz wykonamy projekt. Jesteśmy w stanie umeblować całą firmę, jak też i poszczególne, pojedyncze pomieszczenia.