Drewsystem

Showing all 6 results

DREWSYSTEM – producent mebli, krzeseł konferencyjnych, foteli, których konstrukcja opiera się na elementach giętoklejonych. Oferta Drewsystem to ponad 150 modeli krzeseł. W większości krzesła stacjonarne znajdujące zastosowanie w salach konferencyjnych, hotelach, uczelniach, bankach, przestrzeni gastronomicznej i poczekalniach. Obok tradycyjnych krzeseł na 4 nogach, dostępnych jest kilka modeli na płozie, ringu metalowym czy kółkach.

W ofercie Drewsystem dostępne są:

  • Krzesła konferencyjne – tapicerowane, ze sklejki, na stelażu metalowym, na drewnianych nogach, krzesła na płozie, krzesła z pulpitem.
  • Krzesła obrotowe – z oparciem siatkowym, krzesła tapicerowane, krzesła z zagłówkiem.
  • Krzesła do holu i poczekalni – sklejkowe, z tapicerką, drewniane.
  • Krzesła hotelowe i restauracyjne – hokery, wygodne i solidne krzesła idealne do wykorzystania w hotelach lub restauracjach.
  • Stoły – wykonane z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że cechują się trwałością i solidnością.

Materiały z których są wykonywane siedziska Drewsystem to poliuteranowa pianka integralna, która okazuje się być trwalsza niż tradycyjne pokrycie materiałowe. Innym materiałem, który jest wykorzystywany jako siedzisko krzesła to skaj lub skóra ekologiczna. Krzesła konferencyjne i stoły Drewsystem doskonale sprawdzą się w zarówno w nowoczesnych salach konferencyjnych i szkoleniowych, jak i małych biurach i recepcjach.