Wyposażenie biura firmy transportowej w Poznaniu zostało tak zaplanowane, aby zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy. Wieloosobowe biurka typu Bench z przegrodami tapicerowanymi i kontenerami mobilnymi wybrano z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni biurowej. Fotele obrotowe siatkowe doskonale uzupełniają wyposażenie stanowisk. Kolejnym elementem wyposażenia są regały i szafy biurowe, które pozwalają na przechowywanie dokumentów i innych potrzebnych przedmiotów.

W salach konferencyjnych ustawiono w stoły konferencyjne typu beczka z mediaportami, co umożliwia prowadzenie prezentacji i wideokonferencji. Fotele konferencyjne tapicerowane z podłokietnikami zapewniają komfort podczas długich spotkań i dyskusji.

Biuro zarządu wyposażono w meble gabinetowe z obszernymi biurkami i kontenerami mobilnymi, aby umożliwić sprawną organizację pracy. Komfortowe fotele biurowe i duża sofa narożnikowa dla gości tworzą przyjemną atmosferę i umożliwiają relaks po intensywnym dniu pracy.

W kuchni, jako strefie odpoczynku dla pracowników, postawiono na wygodną sofę, stół jadalniany i krzesła z tworzywa sztucznego, które są łatwe w utrzymaniu w czystości i odporniejsze na uszkodzenia.

umebluj z nami biuro!

Pragniesz, aby Twoje biuro, współgrało z Tobą, Twoimi pracownikami i tworzyło doskonały wizerunek? Chcesz swoją energię skupić na rozwoju firmy, sprzedaży i zyskach? Możesz liczyć na nasze wsparcie! Od pomysłu na aranżację, profesjonalne doradztwo, projekt i ofertę po dostawę i montaż mebli.