Meble biurowe Zielona Góra

Firma Contino, której siedziba mieści się w Poznaniu, realizuje usługi na terenie całej Polski. Klientom z Zielonej Góry proponujemy wyposażenie wnętrz w meble biurowe. Zajmujemy się doradztwem, aranżacją i wyceną, a także profesjonalnym wyposażeniem wnętrz biurowych. Naszą ofertę kierujemy do publicznych placówek, hoteli, pensjonatów, a także małych, jak i dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Meble biurowe – Zielona Góra

Naszym klientom z Zielonej Góry i okolic proponujemy meble biurowe od znanych i renomowanych producentów. Wysokiej jakości szafy, biurka i stoły do biura mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb danej firmy. Zachęcamy do kontaktu w celu dokonania wyceny aranżacji przestrzeni Państwa biura. Naszym klientom oferujemy także meble do sali konferencyjnej – estetycznie wykonane i ergonomiczne krzesła konferencyjne oraz stoły. Warto zainwestować w wysokiej jakości meble, aby te były ozdobą miejsca, do którego zapraszamy potencjalnych klientów, a także w którym prowadzimy szkolenia oraz spotkania biznesowe.

Oferta skierowana do klientów z Zielonej Góry

Profesjonalna aranżacja wnętrza czy biura może podkreślić charakter firmy i świadczyć o jej wysokim prestiżu. W ofercie Contino znajdują się m.in.:

  • meble konferencyjne – stoły i krzesła;
  • meble gabinetowe;
  • meble biurowe – szafy, stoły, biurka, krzesła i kanapy;
  • meble do recepcji – lady recepcyjne.

Ergonomiczne krzesła, a także fotele biurowe i kanapy również sprawdzą się w przestrzeni biurowej, w tzw. strefie chilloutu, a także w miejscu pełniącym rolę poczekalni. Wyposażając swoje biuro w wygodne fotele oraz nowoczesne meble biurowe, dbamy jednocześnie o komfort i efektywność pracy swoich pracowników.

Contino z siedzibą w Poznaniu realizuje zlecenie na terenie całej Polski. Zapraszamy klientów z Zielonej Góry i okolic do bezpośredniego kontaktu w celu dokonania indywidualnej wyceny wyposażenia w meble biurowe oraz uzyskania informacji dotyczących zakresu proponowanych przez nas usług.

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.