Meble biurowe Września

Firma Contino kieruje swoją ofertę mebli biurowych do przedsiębiorstw z miasta Września. Dla klientów z Wrześni i okolic przygotowujemy indywidualne projekty aranżacji wyposażenia wnętrza biurowego w ergonomiczne meble biurowe i gabinetowe, dzięki którym praca w firmie stanie się bardziej efektywna, zapanuje porządek oraz zwiększy się komfort pracy.

Meble biurowe – Września

Contino to firma, której siedziba znajduje się w Poznaniu, jednak swoje usługi realizuje na terenie całej Polski, również we Wrześni. Zajmujemy się aranżacją przestrzeni biurowych, a nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do małych i dużych firm, a także placówek, instytucji publicznych, banków, hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych oraz klientów indywidualnych, którzy chcieliby zaaranżować własny gabinet lub biuro. Odpowiednie meble biurowe jednocześnie podkreślą prestiż firmy i poprawią efektywność pracy zatrudnionych pracowników.

W naszej ofercie nowoczesnych mebli biurowych, gabinetowych i konferencyjnych znajdują się m.in.:

  • stoły biurowe,
  • biurka biurowe,
  • szafy biurowe,
  • kanapy biurowe,
  • krzesła konferencyjne.

Krzesła i fotele do biura

Estetycznie wykonane krzesła sprawdzą się w sali konferencyjnej lub w sali, w której gościmy naszych klientów i ważny jest wizerunek firmy. Z kolei ergonomiczne fotele do biura gwarantują komfort siedzenia i korzystania z nich podczas pracy, która wymaga długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. W naszej ofercie znajdują się również meble recepcyjne, w tym eleganckie lady do recepcji i krzesła, które będą doskonałą wizytówką Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu klientów z miejscowości Września oraz okolic!

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.