Meble biurowe Wrocław 

Zapraszamy klientów z całej Polski, a szczególnie z Wrocławia, do skorzystania z oferty firmy Contino, która zajmuje się wyposażaniem biur w meble biurowe – m.in. krzesła czy fotele biurowe. Do naszych usług należy profesjonalna aranżacja wnętrza, a także doradztwo i wycena wyposażenia wnętrz biurowych. Oferta firmy Contino skierowana jest zarówno do mniejszych firm, jak i właścicieli dużych przedsiębiorstw, placówek publicznych, banków, hoteli i pensjonatów. Zainteresowane firmy z Wrocławia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Meble biurowe – Wrocław – krzesła, fotele biurowe i wiele więcej

W szerokim asortymencie firmy Contino znajduje się duży wybór wysokiej jakości mebli biurowych: szaf, biurek, stołów i krzeseł biurowych. Klientom z Wrocławia oferujemy nowoczesne rozwiązania wyposażenia wnętrz, przez co możliwe jest dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań stawianych przez firmę. Dostępne w naszej ofercie artykuły pochodzą od producentów, którzy cieszą się uznaniem w swojej branży.

Klientom z Wrocławia oraz okolicy przedstawiamy meble konferencyjne. Solidnie wykonane, estetyczne i ergonomiczne krzesła i stoły mogą być świadkiem ważnych spotkań biznesowych, podpisywania kontraktów czy przeprowadzania szkoleń dla pracowników. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – dokonamy indywidualną wycenę kosztów aranżacji Państwa biura.

Krzesła i fotele biurowe Wrocław

Profesjonalnie wyposażone biuro w najlepszej jakości meble to przestrzeń firmowa, w której chce się pracować i do której chętnie zaprasza się klientów. W ofercie Contino skierowanej do klientów z Wrocławia znajdują się m.in.:

  • meble gabinetowe – biurka, komody, stoły oraz fotele dla dyrektorów i właścicieli firm
  • meble do recepcji – lady recepcyjne, krzesła obrotowe, sofy dla gości
  • meble konferencyjne, stoły biurowe w różnych rozmiarach, również stoły składane
  • meble do biura – biurka typu Bench, biurka z regulacją elektryczną, krzesła biurowe, fotele biurowe oraz dodatki.

Wygodne kanapy, fotele i krzesła biurowe doskonale będą pasować do strefy relaksu, czyli miejsca, w którym pracownicy mogą odpocząć, zrelaksować się i wspólnie spędzić czas w pracy.

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.