Meble biurowe Warszawa

Contino to firma zajmująca się doradztwem, a następnie aranżacją wnętrz w meble biurowe. Klientom z Warszawy oferujemy profesjonalne wyposażenie firmowej przestrzeni w nowoczesne i solidnie wykonane meble pracownicze. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski – ofertę kierujemy do małych i dużych przedsiębiorstw w Warszawie, a także do publicznych placówek, banków, pensjonatów oraz klientów indywidualnych, którzy chcieliby wyposażyć własne biuro w ergonomiczne meble biurowe.

Meble biurowe – Warszawa

Prowadzimy zindywidualizowaną sprzedaż. Nasze projekty wyposażenia wnętrza w wysokiej jakości meble biurowe dopasowywane są do potrzeb oraz wymagań konkretnych klientów. Dla klientów z  miasta Warszawa przygotowaliśmy ofertę nowoczesnych i ergonomicznych mebli do biura i gabinetu, w tym:

  • szafy biurowe,
  • stoły biurowe,
  • biurko biurowe.

Oprócz nowoczesnych mebli do biura, oferujemy również meble do sali konferencyjnej. Eleganckie stoły i wygodne krzesła konferencyjne to praktyczne wyposażenie sali, w której odbywają się spotkania z klientami, partnerami biznesowymi czy przeprowadzane są szkolenia dla pracowników. Odpowiednie meble w biurze mogą pełnić nie tylko funkcjonalną rolę, ale również być ozdobą pomieszczenia.

Dla klientów z Warszawy – fotele i krzesła

Ergonomiczne fotele i wygodne krzesła biurowe, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów, to również lepsze warunki pracy w biurze. Z kolei kanapy biurowe i wygodne fotele będą pasować do firmowej strefy relaksu, czyli pokoju lub przestrzeni, w której można na chwilę odpocząć, zebrać myśli, porozmawiać czy pograć w piłkarzyki.

W ofercie firmy Contino znajdują się także meble przeznaczone do recepcji. Eleganckie lady recepcyjne w hotelach czy pensjonatach są często pierwszym miejscem, na które klient najpierw zwraca uwagę, by później z niego skorzystać. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wyceny aranżacji biura.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl Lidia i Tomasz Zielińscy s.c. z siedzibą w: 61-622 Poznań, ul. Naramowicka 47/103, dane kontaktowe: tel. 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.