Meble biurowe Warszawa – krzesła i fotele biurowe

Contino to firma zajmująca się aranżacją biur, a następnie wyposażeniem wnętrz w meble biurowe. Klientom z Warszawy oferujemy profesjonalne wyposażenie firmowej przestrzeni w nowoczesne i solidnie wykonane meble pracownicze – m.in. krzesła biurowe czy fotele biurowe. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski – ofertę kierujemy do małych i dużych przedsiębiorstw w Warszawie, a także do publicznych placówek, banków, pensjonatów oraz klientów indywidualnych, którzy chcieliby wyposażyć własne biuro w ergonomiczne meble biurowe.

meble biurowe pracownicze

meble biurowe pracownicze

Meble biurowe Warszawa – fotele i krzesła biurowe

Prowadzimy zindywidualizowaną sprzedaż. Nasze projekty wyposażenia wnętrza w wysokiej jakości meble biurowe dopasowywane są do potrzeb oraz wymagań konkretnych klientów. Dla klientów z  miasta Warszawa przygotowaliśmy ofertę nowoczesnych i ergonomicznych mebli do biura i gabinetu, w tym:

  • szafy biurowe, regały, szafy z drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjami.
  • stoły biurowe, komfortowe stoły konferencyjne oraz wygodne stoliki do spotkań kawowych
  • biurka biurowe, ponadczasowe biurka płytowe, biurka na stelażu metalowym.
  • krzesła biurowe, fotele biurowe obrotwe itp.

Oprócz nowoczesnych mebli do biura, oferujemy również meble do sali konferencyjnej. Eleganckie stoły i wygodne krzesła konferencyjne to praktyczne wyposażenie sali, w której odbywają się spotkania z klientami, partnerami biznesowymi czy przeprowadzane są szkolenia dla pracowników. Odpowiednie meble w biurze mogą pełnić nie tylko funkcjonalną rolę, ale również być ozdobą pomieszczenia.

stoly konferencyjne

stoły konferencyjne

Dla klientów z Warszawy – fotele i krzesła biurowe

Ergonomiczne fotele i wygodne krzesła biurowe, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów, to również lepsze warunki pracy w biurze. Z kolei kanapy biurowe i wygodne fotele będą pasować do firmowej strefy relaksu, czyli pokoju lub przestrzeni, w której można na chwilę odpocząć, zebrać myśli, porozmawiać czy pograć w piłkarzyki. Duży wybór siedzisk proponowanych przez Contino pozwala umeblować biuro firmowe, salę konferencyjną lub recepcję w funkcjonalne wyposażenie wnętrz. Zaprojektowanie mebli do biura warto powierzyć fachowcom, ponieważ odpowiednie krzesła dobrane do biurka to gwarancja zadowolenia pracownika, komfortu pracy, a tym samym większa wydajność podczas wykonywanych obowiązków służbowych.

krzesła biurowe

krzesła biurowe

Szeroka oferta krzeseł biurowych i konferencyjnych – Warszawa

Liczne modele foteli i krzeseł, które znajdują się w naszym asortymencie, sprawdzą się w każdej sytuacji zapewniając wygodę podczas wielogodzinnej pracy. Accis Pro, Evolution czy Momo to tylko niektóre fotele z bardzo szerokiej oferty krzeseł. Naszym klientom z Warszawy oferujemy zróżnicowaną kolorystykę, możliwość regulacji, a także ciekawy design mebli. Na równi z komfortem użytkowania, zadbaliśmy również o wysokiej klasy materiały użyte do produkcji wszystkich krzeseł i foteli biurowych, w tym foteli obrotowych i krzeseł konferencyjnych, w naszej ofercie.  Czerpiąc z najnowocześniejszych rozwiązań, możemy Państwu zagwarantować funkcjonalność oraz estetykę wyposażenia biurowego.

krzesła konferencyjne

krzesła konferencyjne

Budki telefoniczne – Boksy akustyczne Warszawa

Dzisiejsze biura są o wiele bardziej otwarte i zaprojektowane w stylu open space niż kiedykolwiek wcześniej. Więcej ludzi na otwartej przestrzeni oznacza więcej hałasu z którym trzeba się zmagać. Na szczęście istnieją sposoby, które pomagają tłumić dźwięki, zachowując jednocześnie otwarty układ biura. Kluczem jest pochłanianie dźwięku przez zastosowanie systemów akustycznych takich jak panele akustyczne, ścianki dźwiękochłonne wolnostojące, budki telefoniczne czy boksy i kabiny akustyczne. Nasze budki telefoniczne to przestronne, ciche i przystępne cenowo rozwiązania dla hałaśliwej przestrzeni we współczesnych biurach. Boksy akustyczne i kabiny są idealne do dłuższych sesji, wideokonferencji, transmisji na żywo, zdalnych wywiadów, rozmów sprzedażowych, prezentacji webinarów, zdalnego wsparcia IT i wielu innych.

Budki telefoniczne

Budki telefoniczne

Lady recepcyjne – Warszawa

Obok niezbędnych mebli biurowych, krzeseł i systemów akustycznych, w naszej ofercie wyposażenia wnętrz znajdują się także meble przeznaczone do recepcji. Lady recepcyjne, stoliki kawowe do recepcji, a także wieszaki stojące. Razem z dopasowanym umeblowaniem, czyli sofami, fotelami i krzesłami, mogą wspólnie tworzyć ciekawe zestawienia. Klasyczne i nowoczesne stoliki kawowe szklane oraz wieszaki do recepcji stanowią idealne połączenie, które harmonizując z współczesnymi wnętrzami wyposażonymi w meble biurowe, może wpisać się w klimat biura, recepcji czy holu. Eleganckie lady recepcyjne w biurach, hotelach czy pensjonatach są często pierwszym miejscem, na które klient najpierw zwraca uwagę, by później z niego skorzystać. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wyceny aranżacji biura.

lady recepcyjne

lady recepcyjne

Funkcjonalność mebli biurowych

Projektując i dobierając odpowiedni asortyment dopasowany do potrzeb naszych klientów zwracamy uwagę m.in. na ilość elementów wyposażenia oraz dostępną powierzchnię. Zrealizowane przez nas projekty charakteryzują się funkcjonalnością oraz wysokimi walorami estetycznymi, które uzyskujemy poprzez profesjonalne dopasowanie mebli do wnętrz biurowych. Dysponujemy rozwiązaniami, które pozwalają na podniesienie efektywności wykonywanych działań oraz zadowolenia z pracy w firmie. Łączymy najwyższą jakość mebli biurowych z ergonomicznością oraz z atrakcyjną ceną nowoczesnych projektów. Zapraszamy do indywidualnej wyceny zamówienia.

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.