Meble biurowe Ostrów Wielkopolski

Meble biurowe od Contino to propozycja dla przedsiębiorców i właścicieli firm z Ostrowa Wielkopolskiego. Jesteśmy firmą projektowo-wyposażeniową, która swoją siedzibę ma w Poznaniu, jednak ofertę kieruje do przedsiębiorstw z całej Polski. Banki, hotele, ośrodki wypoczynkowe, a także miejsca, w których pierwszy bezpośredni kontakt z klientem jest ważny, powinny zainwestować w profesjonalne wyposażenie biura.

Meble biurowe – Ostrów Wielkopolski

Klientów z Ostrowa Wlkp. zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Wykonujemy indywidualne projekty wyposażenia wnętrz oraz przestrzeni biurowych, dzięki czemu mają Państwo pewność uwzględnienia w wykonywanym projekcie potrzeb i wymagań swojej firmy. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości meble biurowe i gabinetowe, w tym:

  • krzesła biurowe,
  • stoły biurowe,
  • szafy biurowe,
  • biurka biurowe,
  • kanapy biurowe,
  • fotele biurowe.

Naszym klientom z Ostrowa Wielkopolskiego oferujemy również praktyczne meble gabinetowe oraz meble recepcyjne, w tym eleganckie i reprezentacyjne lady recepcyjne, które pełnią również rolę wizytówki świadczącej o profesjonalizmie prowadzonej działalności. Solidnie wykonane, ergonomiczne krzesła konferencyjne oraz fotele biurowe to podstawa wyposażenia wnętrz każdego biura. Niezbędne w strefie relaksu wygodne meble pozwolą pracownikom odpocząć w trakcie przerwy i nabrać sił do dalszej pracy.

Dbając o komfort i zadowolenie z pracy swoich pracowników warto zainwestować w odpowiednie meble do biura. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania informacji dotyczących wyceny projektu oraz rozwiązań nowoczesnych mebli biurowych.

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.