Meble biurowe Łódź – fotele, krzesła biurowe

Kompleksowe wyposażenie wnętrz w meble biurowe to propozycja skierowana do właścicieli firm z Łodzi. Contino to firma projektowo-wyposażeniowa z siedzibą w Poznaniu, która działa na rynku od wielu lat. Nasza oferta realizowana jest na terenie całej Polski. Zachęcamy zarówno właścicieli banków, ośrodków wypoczynkowych, hoteli, jak i osoby, które prowadzą swoje przedsiębiorstwo, do zainwestowania w wysokiej jakości meble do biura takie jak krzesła, fotele biurowe, biurka itp. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Nowoczesne meble biurowe – Łódź

Dla klientów z Łodzi przygotowaliśmy ofertę sprzedaży zindywidualizowanej. Nasze rozwiązania projektowe odpowiadają potrzebom i wymaganiom konkretnych firm. Zlecając wykonanie aranżacji biura firmie Contino mają Państwo pewność współpracy z profesjonalistami oraz otrzymania projektu, który będzie uwzględniał wszelkie Państwa sugestie. W naszej ofercie skierowanej do właścicieli biur z Łodzi znajdują się m.in.:

  • fotele i krzesła biurowe,
  • kanapy biurowe,
  • stoły biurowe,
  • szafy biurowe,
  • biurka biurowe.

Krzesła, fotele biurowe Łódź

W ofercie Contino znajdują się również eleganckie meble gabinetowe oraz meble do recepcji, w tym lady recepcyjne, które pełnią charakter reprezentacyjny firmy i są jej wizytówką. Ergonomiczne krzesła i stoły konferencyjne sprawdzą się w każdej sali, w której odbywają się szkolenia oraz spotkania biznesowe. W tzw. strefie chilloutu przydadzą się wygodne kanapy i fotele biurowe, które pozwolą odpocząć w trakcie przerwy.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i umówią się na wykonanie wyceny i aranżacji wyposażenia wnętrza biura.

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.