Meble biurowe Gdańsk

Właściciele i menedżerowie firm z Gdańska, Gdyni i Sopotu mogą u nas zaopatrzyć swoje biuro w niezwykle funkcjonalne meble biurowe i gabinetowe – m.in. krzesła biurowe i fotele. Zapewniamy duży wybór oraz atrakcyjne ceny. Doskonale zaprojektowane meble biurowe są zasługą projektantów i producentów, z którymi współpracujemy. Odpowiednia aranżacja przestrzeni oraz dobór odpowiednich mebli biurowych odgrywa dużą rolę podczas pracy biurowej. Wiemy o tym ponieważ z branżą mebli biurowych związani jesteśmy od kilkunastu lat.

Wykonujemy kompleksowe realizacje wyposażenia biur w wysokiej jakość meble do biura, krzesła obrotowe czy budki telefoniczne. Naszym klientom ergonomiczne rozwiązania, a każde wyposażenie wnętrz biur jest poprzedzone usługą aranżacji i projektowania.

Meble biurowe Gdańsk – fotele i krzesła biurowe

Przeciętny pracownik biurowy spędza codziennie ponad pięć i pół godziny siedząc przy biurku – a zbyt długie siedzenie może mieć negatywny wpływ na zdrowie. W dzisiejszym świecie rośnie zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe i meble, które są zaprojektowane tak, aby sprzyjać większemu ruchowi i ograniczeniu siedzenia. Oto kilka z naszych ulubionych rozwiązań w zakresie mebli biurowych dla klientów z Gdańska:

  • Ergonomiczne krzesła biurowe,
  • Biurka regulowane elektrycznie,
  • Meble do strefy relaksu, kanapy, sofy biurowe
  • Kabiny akustyczne – wydzielone boksy, pozwalające na chwilę odpoczynku i oderwanie się od hałasu w biurze
  • Fotele biurowe

Pragniemy, aby biura naszych klientów z trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) nie tylko spełniały ich oczekiwania ale były też dopasowane do ich pracowników. Aby były wygodne i wprowadzały świeżość oraz pogodną atmosferę w biurach.

Nowoczesne meble biurowe i konferencyjne

Atutem Contino jest szeroka oferta polskich producentów mebli biurowych, za których jakość możemy ręczyć. Firma Contino ma siedzibę w Poznaniu, ale swoją ofertę kieruje do przedsiębiorstw z całej Polski w tym również w miastach Gdańsk i Sopot oraz Gdynia. Oferujemy najlepszej jakości stoły konferencyjne oraz krzesła konferencyjne w Twoim mieście.

Fotele biurowe Gdańsk

Krzesła konferencyjne i stoły konferencyjne Contino to najwyższej klasy produkty wyposażania wnętrz biur, sal audytoryjnych i innych przestrzeni użytkowych. Wybór odpowiedniego stołu konferencyjnego to jeden z podstawowych aspektów przy aranżacji biura.

Proponujemy Państwu duże i małe stoły do spotkań biznesowych, z których wszystkie charakteryzują się wysoką ergonomią i gwarantują optymalne warunki do rozmów i do pracy zarówno dla kadry pracowniczej jak i menadżerskiej.

Lady recepcyjne, fotele biurowe, krzesła  – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Lady recepcyjne są często pierwszą rzeczą, którą zauważysz po wejściu do poczekalni firmy, tuż za uśmiechem i pozdrowieniami osób pracujących za nimi. Są one zaprojektowane tak, aby rozmawiać z klientem o tym, do jakiego typu firmy wchodzi i zapewnić ergonomiczne stanowisko pracy dla recepcjonistów. Zaprezentuj swoją firmę w najlepszym świetle dzięki biznesowym meblom recepcyjnym od Contino. Lady recepcyjne obejmują różne kolekcje i style, każda z własnym wyrazistym wzornictwem oraz wyborem materiałów i wykończeń.

Meble biurowe Trójmiasto

Chcesz wyposażyć swoje miejsce pracy w meble biurowe, które wpłyną pozytywnie na pracowników? Contino obsługuje firmy w Gdańsku i całym  trójmieście. Oferujemy szeroką gamę nowych, mebli biurowych spełniających potrzeby różnych firm. Wykonujemy projekty biur 3D. Wystarczy skontaktować się z nami a na podstawie ustaleń, wykonamy aranżację. Po jego zaakceptowaniu przygotujemy ofertę cenową.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży projektowania wnętrz biznesowych, nasz profesjonalny zespół posiada umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci stworzyć bardziej aktywne miejsce pracy. I przy każdym zakupie oferujemy profesjonalne usługi planowania przestrzeni. Aby uzyskać więcej informacji lub dokonać zakupu nowych mebli biurowych, skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.