Meble biurowe Bydgoszcz

Firma projektowo-wyposażeniowa Contino oferuje klientom z Bydgoszczy doradztwo, a następnie aranżację wyposażenia wnętrza biura. Meble biurowe mogą mieć wpływ nie tylko na efektywność pracowników, porządek i ład w miejscu pracy, ale również na to, jak inni, np. klienci, będą postrzegać naszą firmę. Prezentujemy szeroką ofertę nowoczesnych mebli biurowych od renomowanych producentów. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści doradzą przy wyborze mebli.

Meble biurowe – Bydgoszcz

Dla klientów z Bydgoszczy przygotowaliśmy ofertę mebli biurowych, w tym szaf, biurek i stołów do biura. Wykonane z wysokiej jakości materiałów meble pochodzą od znanych producentów. Dokonujemy indywidualnej wyceny aranżacji wnętrza biura, zgodnie z potrzebami oraz wymaganiami konkretnej firmy. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i ergonomiczne meble biurowe, stoły i krzesła konferencyjne, które mają podkreślać profesjonalizm firmy, a także inne praktyczne elementy wyposażenia biura.

Oferta dla klientów z Bydgoszczy

W naszej ofercie obok mebli biurowych znajdują się również lady recepcyjne i meble do recepcji, które pełnią rolę reprezentacyjną w pomieszczeniu. Klientom z Bydgoszczy oferujemy również fotele i krzesła biurowe, a także kanapy, które sprawdzą się w zaaranżowanej strefie chillout. Ergonomiczne, wygodne, z regulowanym oparciem fotele sprawdzą się w pracy biurowej, natomiast nowoczesne i estetycznie wykonane krzesła będą się dobrze prezentować w sali konferencyjnej czy w recepcji.

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Zachęcamy przedsiębiorstwa i firmy z Bydgoszczy, zarówno małe, jak i duże, a także właścicieli placówek i instytucji, banków, hoteli, pensjonatów czy salonów samochodowych do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się także aranżacją i projektowaniem wnętrz biurowych i gabinetowych pomieszczeń należących do osób prywatnych.

Siedziba firmy Contino znajduje się w Poznaniu, jednak pomimo tego przy realizacji większych zamówień dojeżdżamy do klienta i wykonujemy montaż. Zachęcamy klientów z  miasta Bydgoszcz i okolic do nawiązania kontaktu i podjęcia współpracy z naszą firmą.

Skontaktuj się z nami

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Contino.pl s.c., Koziegłowy k. Poznania, dane kontaktowe: tel. 605 436 796, 605 640 958, e-mail: biuro@contino.pl.

    Szczegóły opisane zostały w polityce prywatności.