VITO – niebanalna propozycja do niebanalnych biur

Wyrazistość i dynamizm najlepiej charakteryzują serię VITO marki SITAG. Oryginalna kolorystyka w połączeniu z niespotykanymi kształtami oparć oraz lekkość w połączeniu z solidnością a także szerokie zastosowanie, z pewnością zagwarantują innowacyjność Twojego biura.

VITO jest linią wyszukanych siedzisk przeznaczonych do innowacyjnych pomieszczeń recepcyjnych, holi, poczekalni, gabinetów i biur. Meble z tej linii są niezwykle wygodne, a także funkcjonalne. Oryginalny design przyciąga spojrzenie niemalże każdej osoby w biurze. Znakomity projektant, który stworzył owe dzieło, Uli Wittig, jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie foteli biurowych. Szwajcarska dokładność, najwyższa technologia, styl, elegancja z jakimi wykreował VITO, zachwycają nawet najbardziej wybrednych klientów. Przyjrzyjmy się zatem bliżej niektórym produktom z linii.

Na uwagę zasługuje krzesło gościnne VITO G 229612. Wygodne podłokietniki i możliwość sztaplowania to ważne zalety tego siedziska. Oparcie z profilowanego tworzywa dostępne jest w 5 kolorach. Stelaż 4-nożny wykonany został z rurki stalowej, dostępny jest w wersjach malowanych proszkowo bądź chromowanej. Dodatkowym atutem krzesła jest deska do pisania z możliwością złożenia i odjęcia, przeznaczona dla osób praworęcznych.

Znakomitym wyborem jest również krzesło konferencyjne VITO G229610 na stelażu z rurki stalowej. Model także daje możliwość sztaplowania. Oparcie krzesła zostało wykonane z profilowanego tworzywa. Podobnie jak w poprzednim modelu, siedzisko krzesła jest ergonomicznie wyprofilowane. Warto zauważyć tapicerowaną poduszkę o grubości 20mm. dającej możliwość łatwej wymiany.

Krzesło konferencyjne VITO G229510 charakteryzuje specyficzna płoza. Jego stelaż (sprężysty) został wykonany z rurki stalowej. Oparcie krzesła zostało zrobione z profilowanego tworzywa, zresztą tak samo jak i w poprzednich modelach. Ergonomicznie wyprofilowane i wymienne siedzisko tego mogelu ma grubość 20mm.

Co jeszcze oferuje SITAG w swojej kolekcji? Oprócz krzeseł, dostępne są również Ławki VITO. Jak każdy produkt z linii posiadają wyjątkowo ergonomicznie wyprofilowane siedziska, wykonane z tworzywa z poduszkami tapicerowanymi o grubości 40mm, oczywiście z możliwością łatwej wymiany.

Oparcia i podłokietniki z profilowanego tworzywa dostępne są w kolorach: grafitowo-czarnym, mlecznym, pomarańczowym, zielonym oraz niebieskim.

VITO oferuję całą gamę trawersów, od tych najprostszych po bardziej skomplikowane. Niektóre posiadają stolik bukowy (średnica 550 mm).

Na każdy model SITAG udziela gwarancji 5 lat, co potwierdza ich solidne wykonanie.

 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.