Uroczystość 20-lecia firmy BIAL MEBLE

14 maja, 2014

logo-bialeMamy przyjemność poinformować o ważnym wydarzeniu, które odbyło się w poprzednim tygodniu. W dniach 9-11 maja 2014 w Osadzie Danków na Mazurach odbyła się uroczystość z okazji dwudziestolecia działalności naszego partnera, firmy BIAL-MEBLE sp. z o.o. Na imprezie jubileuszowej, która rozpoczęła się od uroczystej kolacji w piątkowy wieczór pojawiliśmy się wśród najlepszych firm dystrybuujących meble biurowe produkcji Biale.

Podczas uroczystości głos zabrał Prezes Zarządu Pan Antoni Zbigniew Zdanowicz, który powitał gości dziękując wszystkim za przybycie w tym szczególnym dniu, jakim jest jubileusz 20-lecia działalności firmy BIAL MEBLE. Następnie miało miejsce przedstawienie i specjalne podziękowania dla zespołu pracowników. Dalsza część wieczoru upłynęła pod znakiem tańców i zabawy przy muzyce na żywo aż do późnych godzin nocnych.

W drugim dniu był czas na rekreację i integrację: wspólne spacery, wycieczki rowerowe, pływanie kajakiem, gra w bilard i ćwiczenia na siłowni. Następnie przyszedł czas na konferencję podsumowującą czas od powstania firmy aż do dziś oraz prezentację nowego systemu mebli biurowych. Z kolei wieczorem odbyło się spotkanie biesiadne w Grill Chacie: tańce, hulanki, swawole. Humory dopisywały do samego końca.

Weekend zakończył się sytym śniadaniem w Starej Karczmie w Pałacu z Wieżą. Potem nadszedł czas na pożegnania, podziękowania i wyjazd Gości.

A oto co organizatorzy piszą po spotkaniu:

Jeszcze raz chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za przybycie i wspólne świętowanie tej ważnej dla nas rocznicy. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i wszystkie cenne uwagi. Dzięki Państwu ten weekend był niezapomniany 🙂

Dla nas także był to zdecydowanie udany weekend, wspaniała atmosfera, mili ludzie.
Poznaliśmy osobiście zespół Biale, tym bardziej, że telefonicznie znamy się już od kilku lat.

Serdecznie dziękujemy i życzymy naszemu partnerowi dalszych sukcesów!

 

 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.