Tytuły Top Design Award 2014 dla mebli FIN i fotela Xenon/Net

20 lutego, 2014

Arena DESIGN to największe w Polsce wydarzenie związane z designem. Na Targach spotyka się międzynarodowe grono projektantów, architektów wnętrz, firm i producentów związanych z designem i wszystkich zainteresowanych tematyką wzornictwa. Tegoroczna, szósta edycja, odbywa się właśnie na terenie MTP (18 – 21 lutego 2014). Podczas towarzyszącym Arena DESIGN Targów Meble Polska przyznawane są nagrody branży meblarskiej, Top Design Award.

TOP DESING Award 2014 to nagroda rozdawana w branży meblarskiej, podkreślająca wyjątkowe wzornictwo nagrodzonych produktów.

Motywem przewodnim, tegorocznej, szóstej edycji arena DESIGN są materiały. Liczy się innowacyjność rozwiązań nie gubiąc przy tym najnowszych trendów w dziedzinie meblarskiej. Prezentowane są zabawy materiałami – eksperymenty, których efekt jest zaskakujący i funkcjonalny. Nie liczy się tylko i wyłącznie efekt wizualny, ważna jest również kreatywność, dzięki której nowe materiały zyskują inne przeznaczenie albo ich wykorzystanie pozytywnie oddziałuje na środowisko.

Dzięki innowacyjności i kreatywności projektów, zdobyciem statuetki w tegorocznym konkursie w kategorii Przestrzeń publiczna i ogrody może pochwalić się producent mebli Marbet Style. Nagrodę TOP DESING Award 2014 otrzymał za kolekcję mebli FIN. Meble biurowe swą kolorystyką doskonale współgrają z nowoczesnymi wnętrzami, a ich projekt inspirowany by skandynawską prostotą. Do ich produkcji zostały wykorzystane naturalne materiały.

Kolekcja FIN z podlokietnikami-drewno-1

W kategorii Biuro zwyciężył laureat nagrody Diament Meblarstwa 2014 – fotel XENON/ NET produkcji PROFIm. Po raz kolejny doceniona została jego stylistyka i funkcjonalność, które zapewniają ergonomiczne warunki pracy. Fotele XENON są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń biurowych.

Swoją decyzją jury podkreśliło, że istotny jest połączenie pięknego wzornictwa mebli z ich funkcjonalnością, zwracając uwagę również na materiały, z których zostały wykonane.

Sprawdź również – Fotele obrotowe

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.