Targi Orgatec 2018 – Profim

Profim-Orgatec-2018

Targi Orgatec 2018 upłynęły dla firmy Profim pod hasłem #findyourcolour. We współpracy ze Studio Rygalik, producent pokazał stoisko o zupełnie odmiennym charakterze, które wyróżniało się energetycznymi barwami i fantazyjną formą.

Powierzchnię wystawową podzielono na pięć mono-kolorystycznych stref w odcieniach czerwieni, błękitu, żółcieni, czerni i fioletu. Całość prezentowała się szykownie i elegancko.

Wśród prezentowanych kolekcji  znalazły się produkty już istniejące t.j.: fotel Violle – produkt klasy premium w segmencie foteli pracowniczych o wyjątkowo eleganckiej i przemyślanej formie, fotel Mickey, zgodny z koncepcją Activity Based Workplace, rodzina soft seatingowych mebli  Chic, i Chic Air w różnych odsłonach kolorystycznych, jak również kilka zupełnie nowych premierowych m.in. Chic Lounge autorstwa Christophe’a Pillet, AccisPro, ElliePro, AcosPro, TrilloPro i wieszak Nine.

 Nowości:

Profim-Orgatec-AccisPro

AccisPro

Fotel, który nie tylko cieszy oko nowoczesnym designem, ale również dba o zdrowie kręgosłupa. Dzięki specjalnemu mechanizmowi jego oparcie i siedzisko dopasowują się do mimowolnych ruchów ciała użytkownika. Dla dodatkowej wygody konstrukcja AccisPro umożliwia większe od standardowego wychylenie i większy zakres regulacji głębokości. Lekka konstrukcja i estetyczny wygląd to zasługa projektantów ze studia ITO Design.

 

 


 

Chic Lounge

Minimalistyczne meble z kolekcji Chic Lounge charakteryzują finezyjne, lekkie formy. Dzięki niezwykle wygodnym siedziskom i szlachetnej estetyce, fotele idealnie wkomponują się w strefy relaksu, hotelowe lobby czy przestrzenie dla gości. Staną się wizytówką relaksu i wypoczynku.

 

 

 

 


Wieszak Nine

Oryginalna, nowa propozycja projektanta wieszaka Seven, ikony polskiego wzornictwa. Kształt Nine wynika bezpośrednio z technologii użytej do jego wytworzenia i decyduje o wyjątkowym charakterze projektu. Podstawowym elementem konstrukcyjnym jest metalowa kolumna, zawdzięczająca swój charakterystyczny kształt wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii obróbki stali.

 

 

 


AcosPro

Na prześcigającym się nowościami, coraz bardziej wyspecjalizowanym rynku meblarskim najtrudniej znaleźć produkty najprostsze, jak lekkie, uniwersalne krzesło, które będzie wyglądać dobrze zarówno w sali konferencyjnej, jak i gabinecie prezesa. AcosPro ma wszystkie poszukiwane cechy. To model o unowocześnionym kształcie w stosunku do cenionego przez użytkowników mebla Acos.

 

 

 


ElliePro

Kolekcja ElliePro wypełnia lukę między funkcjonalnymi krzesłami biurowymi a miękkim, domowym fotelem. Opływowy kształt skrywa intuicyjny mechanizm Self z regulacją wysokości. ElliePro to krzesła o wszechstronnym zastosowaniu. Precyzja wykonania, estetyczne przeszycia i dwie wysokości oparcia powodują, że meble z tej kolekcji sprawdzą się w biurach co-workingowych, przestrzeni collaborative, salach konferencyjnych, a także w domowym biurze.

 

 


TrilloPro

Krzesło obrotowe o bezpretensjonalnym designie, doskonałe w swojej prostocie, pozbawione zbędnych funkcji TrilloPro powstało z myślą o użytkownikach nowoczesnych biur i przestrzeni co-workingowych, w których pracuje się projektowo i często zmienia miejsce. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi, który dostosowuje wysokość i ułożenie siedziska do potrzeb konkretnej osoby, mebel jest intuicyjnie prosty w obsłudze.

 

 


Chic

Nowością w kolekcji Chic są hokery, które występują w wersji z podłokietnikiem lub bez. Dostępne są wersje na cienkim metalowym stelażu, na drewnianych nogach lub na płaskiej bazie okrągłej.

 

 

 

 

 


Kolekcje Nine, ElliePro, TrilloPro, AcisPro, AcosPro, krzesło Chic bez podłokietników, stołek barowy Chic, fotel konferencyjny Violle z podłokietnikami są w trakcie procesu wdrożenia i będą dostępne w 2019 roku. Parametry produktów zaprezentowanych w niniejszym opracowaniu mogą ulec zmianie ze względów technologiczno-wdrożeniowych. Źródło: Profim.

Zapraszamy do śledzenia nowości; contino.pl/nowosci oraz w mediach społecznościowych: Facebook


 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 4

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.