Targi Orgatec 2018 – Bejot

31 października, 2018
Bejot-Orgatec-2018

W dniach 23-27 października w Koloni w Niemczech odbywały się międzynarodowe targi wyposażenia biur Orgatec 2018. Wśród wiodących wystawców i producentów mebli biurowych nie mogło zabraknąć firmy BEJOT, która promowała koncepcję Green Park Office by Bejot.

Życie w zgodzie z naturą. Ta pierwotna potrzeba każdego z nas inspiruje projektantów do tworzenia rozwiązań, które będą nas zbliżać do tego, co nam oferuje natura. Naturalne światło, cisza, otaczająca zieleń, kształty i kolory. Czego więcej potrzeba, aby w środowisku pracy stworzyć swój mikroświat?

Produkty Bejot są dopracowane w każdym detalu i zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoka jakością w myśl filozofii Biophilic Design. Bejot na targach ORGATEC 2018 pokazał między innymi:

Systemy akustyczne:  panele ścienne ALBERI,  absorber dźwięku Selva Tower, Treehouse S – idea „domku na drzewie” sprawdzona w przestrzeni biurowej, doskonałe efekty akustyczne i rozwiązania multimedialne, które dodają nową funkcjonalność. Nowością w Treehouse jest zabudowana ścianka tylna o właściwościach akustycznych.

System modułowych sof U_Floe z myślą o BIOPHILIC DESIGN, siedziska idealne komponują się do modernistycznych wnętrz biurowych i publicznych. Kolekcje foteli obrotowych, między innymi seria Momo, LUMI – obrotowe, konferencyjne, loungowe, kubełkowa forma siedziska oraz wypełnienie z pianki poliuretanowej o optymalnej gęstości, zapewnia bardzo wysoki komfort siedzenia.

Hokery i stoliki Spin. Siedziska Oxxo gościnne i bujane, krzesła Split oraz nowy designerski fotel Booi, zaprojektowany przez projektanta Macieja Karpiaka. Booi To połączenie klasyki drewnianego kubełka i awangardowego kształtu. Fotele Booi dostępne będą na kilku rodzajach baz, w dwóch wersjach tapicerowania.

System foteli podwieszanych SOCIAL SWING, także w nowej odsłonie dwuosobowej SOCIAL SWING DOUBLE. Klimat miejskiego parku w biurze. Nieformalne, pobudzające kreatywność miejsce spotkań. A przy tym ruch bujania doskonale redukuje napięcie mięśniowe obniżając poziom stresu.

Przeważająca część opisanych mebli i siedzisk biurowych oraz rozwiązań akustycznych jest już dostępna w ofercie Contino. Inne nowości pokażemy, gdy tylko pojawią się w sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu: contino.pl/kontakt oraz do śledzenia na mediach społecznościowych: Facebook.  Zamieszczone zdjęcia pochodzą ze strony: www.bejot.eu.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.