Targi ORGATEC 2014 – premierowe kolekcje firmy Profim

4 listopada, 2014

Orgatec 2014 - Profim Pod koniec października, a dokładnie w dniach 21-25.10.2014 r., w Kolonii miały miejsce największe w Europie targi mebli biurowych i wyposażenia wnętrz publicznych – ORGATEC Modern Office & Facility. Podczas tego wydarzenia zaprezentowano nie tylko produkty, ale również kompleksowe spojrzenie na środowisko pracy, które powinno być przyjazne, ergonomiczne i inspirujące.

W tegorocznej edycji targów, po raz kolejny, udział brał nasz wieloletni partner – firma Profim. Poniżej zaprezentujemy 9 premierowych kolekcji, jakie pokazała firma Profim. Każda z kolekcji będąca efektem pracy utalentowanych projektantów cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Pozytywną opinię zyskały wszystkie zaprezentowane krzesła i fotele, a przyciągały nie tylko ciekawym designem, ale i komfortem siedzenia.

Propozycją siedziska przeznaczonego do wielogodzinnej pracy biurowej jest krzesło obrotowe lightUP, pozostające w kompromisie pomiędzy tymi trzema kryteriami: jakością, ceną i komfortem.

Następne kolekcje również nie pozwalały przejść obok nich obojętnie. Wśród siedzisk, wyróżniał się Pelikan, ze względu na swój oryginalny kształt (oraz schowek w dolnej części siedziska), a także projekty Nu i Wyspa będące synonimem nowatorskiego wzornictwa.

Modułowość, miękkość i precyzja to najlepsze określenia siedzisk SOFTbox, a zgrabność i multifunkcjonalność to trafne epitety krzesła Zoo. Z myślą o siedziskach do pomieszczeń konferencyjnych została stworzona rodzina Xenon/Xenon Net, a kolekcja myTURN uzupełniona o fotel obrotowy sprawiła, że jest jeszcze bardziej stylowa i elegancka.

Tegoroczna ekspozycja firmy Profim podczas targów ORGATEC 2014 zajmowała aż 500m2 powierzchni targowej. Warto wspomnieć, że projekt stoiska został zaprojektowany przez cenionego zarówno w Polsce jak i na świecie architekta, Przemysława 'Mac’ Stopę i jego zespół z Massive Design.

Zamieszczone zdjęcia pochodzą ze strony: www.profim.pl

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.