Targi ORGATEC 2012 – premiery firmy PROFim

By Listopad 12, 2012Ciekawostki

W dniach 23-27 października odbyły się międzynarodowe targi ORGATEC 2012 – Modern Office & Facility. Było to najważniejsze wydarzenie w branży w ciągu ostatnich dwóch lat. Hasło przyświecające tragom w tym roku brzmiało: Nowoczesne Środowisko Pracy. Udział wzięli także nasi partnerzy firmy: Bejot i PROFIm. W tym artykule przedstawimy nowości zaprezentowane na targach przez firmę PROFim.

PROFIm wystąpiło z największą jak dotychczas liczbą nowości – 10 nowych kolekcji. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem wśród gości.

Zaprezentowano produkty, które zostaną zawarte w ofercie jeszcze w 2012 roku:

największy i najnowocześniejszy fotel gabinetowy ACTION

   

designerski fotel SORRISO (projekty Studio 1:1 Jarosław Szymański),

   

kolekcja sof HOVER, wieszaki SEVEN,

oraz modułowy system WALL IN (projekty Tomka Rygalika, Studio Rygalik).

Ponadto swoją premierę miały kolekcje uzupełniające dotychczasową rodzinę VANCOUVER – sofy VANCOUVER LITE i pufki VANCOUVER OTO:

     

Sukces odniósł również przedpremierowy pokaz kolekcji, które w sprzedaży pojawią się w połowie 2013 roku. Wśród nich rodzina ekskluzywnych mebli EXEC (proj. Paul Brooks)fotele gabinetowe, fotele konferencyjne, sofy i stoliki, rodzina krzeseł pracowniczych XENON (proj. ITO Design), system modułowy UP DOWN, a także kolekcja foteli, sof i stołów OCTOBER (projekty Hilary Birkbeck).

Targowa ekspozycja PROFIm była utrzymana w konwencji open space i zajmowała prawie 400 m2. Barwy przeważające na stoisku to elegancka czerń i grafity. Wybrano właśnie te barwy, by stanowiły doskonałe tło dla żywych i nasyconych barw nowości produktowych, prezentowanych podczas targów: