Targi ORGATEC 2012 – premiery firmy Bejot

Podczas Targów ORGATEC 2012 – Modern Office & Facility swoje nowości produktowe zaprezentowali także nasi partnerzy z firmy Bejot. Zaprezentowali swoje nowości produktowe, które mają być wprowadzone do oferty w 2013 roku.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się premiera nowej kolekcji siedzisk PENTA, składająca się z 4 różnych komponentów (2 rodzaje puf, 2 rodzajów ścianek). Modułowe kanapy wraz z akustycznymi ścianami tworzą rozwiązanie przeznaczone do aranżacji przestrzeni publicznych, stref przejściowych (holi), recepcji czy lobby.  Kolekcja została wyposażona w mediaporty, dzięki którym istnieje możliwość podłączenia urządzeń mobilnych. Łączenie elementów kolekcji odbywa się bez użycia  dodatkowych narzędzi. Firma Bejot pracuje nad tym, by kolekcja pojawiła się w ofercie w styczniu 2013 roku.

Penta_Bejot

Penta_Bejot

Penta_Bejot

Nasi partnerzy zaprezentowali także nową kolekcję krzeseł konferencyjnych ORTE.  Zostały wykonane one w ten sposób, że ich konstrukcja jest lekka i jednocześnie solidna. Linię tę  tworzą krzesła konferencyjne na płozie i nogach. Siedzisko i oparcie są w kształcie jednolitego kubełka. Krzesła występują w opcji z podłokietnikami, a także pulpitem. Pulpit można w prosty i szybki sposób zdemontować, dzięki czemu krzesła mogą być wykorzystywane w salach audytoryjnych i konferencyjnych.

Dzięki swej prostocie i funkcjonalności krzesła ORTE  doskonale mogą się sprawdzić się w biurze, ale także domu, restauracji, kantynie czy przestrzeni publicznej. Uzupełnieniem kolekcji ORTE są stoły w trzech wersjach konstrukcji. W skład kolekcji wchodzą również hokery i ławki 2-5 siedziskowe.

Na targach pojawił się także prototyp krzesła My Body, które dzięki elastycznemu oparciu dostosowuje się do sylwetki osoby siedzącej, nie wymaga także dodatkowych regulacji i jest bardzo wytrzymałe. Krzesło będzie dostępne w zróżnicowanej kolorystyce oparcia. Zostało one stworzone z myślą o odpoczynku i wygodzie podczas pracy.

Firma Bejot tak, jak w ubiegłej edycji, zaprezentowała także fotele wyposażone w system VMS Orthopedic (o systemie pisaliśmy w tym artykule). Wzbogacono je w tym roku o dwa rodzaje mechanizmów przeznaczonych odpowiednio dla osób o wadze: 45-90 kg a także 65-120 kg.

Odwiedzający mogli przetestować działanie mechanizmów, a także zapoznać się z prozdrowotnymi właściwościami tych foteli. Tak prezentowało się stoisko firmy Bejot podczas targów:

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.