Szkolenie partnerów handlowych w Fabryce Mebli WUTEH

29 lutego, 2012

24 lutego 2012 podczas spotkania integracyjno-szkoleniowego, które Fabryka Mebli Wuteh zorganizowała dla swoich partnerów handlowych, firma Contino otrzymała tytuł „Nasz Partner 2012” i zaszczytne miejsce na liście wiodących dystrybutorów mebli biurowych Wuteh. Potwierdza to najwyższą jakość naszej pracy i jest dowodem na to, że Contino zapewnia swoim Klientom najwyższy poziom oferowanych przez siebie usług związanych z dostarczaniem produktów marki Wuteh.

W trakcie szkolenia dowiedzieliśmy się o między innymi o nowościach i ulepszeniach w ofercie mebli pracowniczych, poznaliśmy program do aranżacji wnętrz biznesowych Wuteh 3d Studio, który pozwala wygenerować wstępną aranżację pomieszczeń biurowych Klienta w kilkadziesiąt sekund. Obejrzeliśmy prezentację mebli biurowych, gabinetowych i lad oraz w towarzystwie technologów zwiedziliśmy fabrykę.

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe w Fabryce Mebli Wuteh uznajemy za udane i owocne.  Jedną z wielu korzyści wynikających ze zdobycia przez Contino nowej wiedzy i umiejętności jest podwyższenie standardu oferowanych przez nas usług. Jest to związane z nową strategią handlową Fabryki Mebli Biurowych Wuteh, polegającą na współpracy firmy tylko z solidnymi i silnymi Partnerami.

Fabryka Mebli Biurowych Wuteh jest jednym z wiodących dostawców  na rynku mebli biurowych w Polsce. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji mebli biurowych, certyfikat ISO 9001. Inwestuje w nowoczesne technologie oraz w park maszynowy, ciągłe doskonalenie asortymentu, a także w kadrę.

Meble biurowe Wuteh to wysoka jakość mebli za rozsądną cenę, teraz z wydłużoną gwarancją na 3 lata.

Zobacz pełną ofertę producenta: https://www.contino.pl/producent/wuteh

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.