Szkolenie Fabryki Bejot – pt. „Biurowy krajobraz”

W dniu 24 sierpnia braliśmy udział w szkoleniu zorganizowanym przez Fabrykę Bejot  dla partnerów biznesowych w Showroomie producenta w Manieczkach. Spotkanie miało na celu poznanie nowości produktowych, rozwój fabryki oraz przybliżenie idei Green Park Office, czyli koncepcji projektowej zgodnej z filozofią Biophilc Design.

Green Park Office to koncept holistyczny, który znacząco poprawia jakość pracy w biurze. Jest to nowy, innowacyjny sposób patrzenia na przestrzeń pracy, który ma pomóc stworzyć biuro przyjazne pracownikom. Na Green Park Office składa się kilka kolekcji, które mogą funkcjonować osobno, jednak zestawione razem tworzą biuro idealne.

Zaprojektowana przez projektantów Bejot gama produktów to zaproszenie do stworzenia klimatu parku miejskiego w przestrzeni biurowej. Od wygodnego i ergonomicznego miejsca pracy, przez akustycznie czynne strefy ciszy, rozwiązania stymulujące kreatywność i pracę w grupie, po ruch bujania redukujący poziom stresu i sprzyjający integracji.

Szkolenie obejmowało panele warsztatowe: rozwiązania akustyczne w produktach Bejot, trening biofiliczny, kolekcje, możliwości i funkcje w przestrzeni. Po szkoleniu był czas relaksu, rozmowy, kolacja w Hotelu Wielspin a następnie impreza z DJ-em. Podsumowując było to ciekawe wydarzenie, obfitujące w szereg inspiracji i nowej wiedzy. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.