System LEGVAN czyli kolekcja pełna koloru

17 stycznia, 2012

Co powinno znaleźć się w holu każdej firmy? Propozycji nieskończenie wiele, ale jedna przychodzi do głowy niemal każdemu – wygodne siedzisko, które wywoła nie tylko miłe wrażenia estetyczne, ale także pozwoli rozkoszować się swoją wygodą. Wybór mebli spełniających takie wymagania jest stosunkowo duży, jednak na szczególną uwagę zasługuje propozycja LEGVAN firmy BEJOT.

LEGVAN to system siedzisk stworzonych na potrzeby przestrzeni komunikacyjnych. Idealnie wpasowuje się we wnętrza publiczne, gdzie przepływ ludzi jest stosunkowo duży. Różnorodne siedziska z tej kolekcji są bardzo wygodne, a jednocześnie praktyczne i nowoczesne.

W skład kolekcji wchodzą różne warianty mebli, które można dowolnie konfigurować w zależności od preferencji. Propozycja BEJOT jest niezwykle funkcjonalna. Swoją strukturą pozwala na wiele improwizacji w przestrzeniach biurowych. Jedną z największych zalet zestawu, jest jego kolorystyka. Każdy z elementów wchodzących w skład LEGVAN może mięć inną barwę tkanin obiciowych. Stwarza to nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Tym samym linia umożliwia zmianę estetyki w dowolnym momencie.

LEGVAN swoją naturalnością komponuje niesamowitą atmosferę spokoju. Można pokusić się o stwierdzenie, że zmniejsza napięcia międzyludzkie, kreując relacje między nieznajomymi sobie osobami.

W skład systemu LEGVAN wchodzą:

  • fotel z podłokietnikami
  • sofa dwuosobowa lub trzyosobowa z podłokietnikami
  •  wolnostojący moduł 1-osobowy bądź 2-osobowy z oparciem lub bez
  •  wolnostojący moduł 45-stopniowy lub 90–stopniowy z oparciem zewnętrznym lub wewnętrznym
  •  moduł 180-stopniowy z oparciem wewnętrznym

Uzupełnieniem systemu są stoliki o dwóch wymiarach długości LG TS2 i LG TS1
z blatem z laminatu.

Na zakończenie przeglądu kolekcji, kilka przydatnych informacji technicznych. Siedziska i oparcia linii wykonano na bazie płyty wiórowej i układu trzywarstwowej pianki. Są one tapicerowane  tkaniną lub skórą. Istnieje też możliwość połączenia poszczególnych elementów łącznikiem z tworzywa sztucznego.

Od dawna znany jest wpływ barw na ludzki umysł, a dział psychologii koloru z każdym dniem zyskuje nowych wielbicieli. Może poprzez system LEGVAN zastosujesz parę trików kolorystycznych i w Twoim biurze?

Zobacz Bejot Legvan.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.