Spotkanie szkoleniowo – integracyjne Fabryki Mebli WUTEH

Szkolenie Fabryki Mebli WUTEH - Osada Karbowko

W dniach 15-16 czerwca mieliśmy przyjemność brać udział w spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym, zorganizowanym przez Fabrykę Mebli Wuteh dla swoich partnerów w Osadzie Karbówko w Elgiszewie. Zorganizowane atrakcje obejmowały zabawę w Paintball, gigantyczne piłkarzyki, modele zdalnie sterowane czy przejażdżki bryczką.

Na szkoleniu producent mebli biurowych Wuteh zaprezentował nowości w ofercie: systemy mebli gabinetowych Soreno, Vind, Trio, Blog oraz Arcadius. Ponadto pokazano produkty, które trafią do oferty w późniejszym czasie, a są to systemy akustyczne do biur, szafy-lockery, systemy mebli typu Bench oraz meble biurowe na drewnianych nogach. Meble te są połączeniem funkcjonalności i wysokiej jakości, rozsuwane blaty pozwalają łatwo ukryć kable a nogi z litego drewna wprowadzają piękno natury do biura.

Po prezentacji odbyła się kolacja w sali balowej a następnie wieczór w kręgielni przy oglądaniu transmisji meczów z mundialu 2018. Spotkanie zakończyło wyśmienite śniadanie przygotowane z naturalnych produktów z ekologicznych upraw.

Reasumując impreza bardzo udana, ciekawe pomysły, kameralne miejsce, posiłki, nowości ofertowe, doskonała organizacja i wspaniała atmosfera. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.