Spotkanie integracyjne Fabryki Mebli WUTEH w Osadzie Karbówko

Wuteh_meble1W dniach 12-13 września gościliśmy na spotkaniu integracyjno-szkoleniowym, które Fabryka Mebli Wuteh zorganizowała dla swoich partnerów w Osadzie Karbówko w urokliwej Dolinie rzeki Drwęcy.

Impreza rozpoczęła się obiadem w Karczmie Myśliwskiej, która słynie ze swych staropolskich potraw, dań z dziczyzny i domowych słodkości idealnie harmonizujących z aromatyczną kawą. Następnie odbył się spływ kajakowy rzeką Drwęcą, odcinek: Golub-Dobrzyń do Osady Karbówko. Przejazd bryczką po okolicy oraz relaks w grocie solnej, centrum Spa i Wellness, na basenie, jacuzzi, saunie i wiele innych atrakcji.

W czasie szkolenia poznaliśmy także nowości w ofercie mebli biurowych. Po prezentacji odbyła się uroczysta kolacja w Chacie Rybaka, następnie wieczór zabaw: kasyno, napad Chłopów Karbowieckich i zabawa taneczna z didżejem do samego rana. Impreza zakończyła się wyśmienitym śniadaniem. Wszystkie potrawy przygotowane ze świeżych i naturalnych produktów pochodzących z upraw ekologicznych. Zioła, świeże warzywa, najwyższej jakości mięsa, sery i wędliny własnego wyrobu.

Podsumowując: spotkanie integracyjne z firmą WUTEH bardzo udane! Wspaniałe miejsce, świetny klimat, świetni ludzie.

Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.