Sitag nowości w ofercie!

By Styczeń 7, 2011Nowości

Firma SITAG Formy Siedzenia powiększyła swą ofertę o nowe fotele: SITAG WAVE oraz Go2.

SITAG WAVE to rewolucja w sposobie i estetyce siedzenia. Innowacyjny fotel biurowy, który czyta nasze ciało, rozumie nasze potrzeby, ale równocześnie podpowiada nam jak siedzieć. Zapewnia pełną dynamikę siedzenia poprzez automatyczne dostosowanie się do swojego użytkownika, odciąża mięśnie pleców, ud i bioder.

W każdej pozycji ażurowe żebra zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa. Fotel WAVE łączy w sobie klasykę i oryginalność, funkcjonalność i nowatorstwo.

G02 nowoczesny fotel konferencyjny i obrotowy, stworzony z myślą o nowym stylu życia w pracy i poza nią. Symbolizuje aktywność i lekkość. Uosabia elegancję, zapewniając jednocześnie komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Fotele G02 cechuje nowatorski design oraz niezwykła lekkość zarówno w postaci krzeseł obrotowych, jak i konferencyjnych. Wprowadzając nowoczesną elegancję do gabinetów i sal spotkań, tworzą doskonały klimat do rozmów i podkreślają niebanalny charakter reprezentacyjnych przestrzeni biurowych. G02 wyposażone w to co niezbędne: regulację wysokości siedziska w fotelu obrotowym oraz mechanizm z pamięcią obrotu w wersji konferencyjnej.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena / 5. Liczba głosów: