Odpowiednie meble do gabinetu

Gabinet AUTTICA

Przygotowanie i prawidłowa organizacja stanowisk pracy zapewniających bezpieczne i higieniczne warunki pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Funkcjonalne i wygodne meble gabinetowe spełniające wymagania ergonomiczne eliminują uciążliwości pracy, poprawiają wygodę i komfort pracy co w znacznym stopniu wpływa na efektywność. Oferowane przez nas meble biurowe w pełni sprostają największym wymaganiom i potrzebom, zapewniając pracownikom komfortowe i przyjemne warunki pracy.

Gabinet Status

Dla osób ceniących elegancję i klasę, polecamy meble gabinetowe STATUS OWALNY. Jest to wysokiej klasy system gabinetowy charakteryzujący się klasyczą stylistyką w której występują łukowate kształty podkreślone ozdobnymi listwami z lakierowanego MDF. W tej lini produktów, występują również ekskluzywne, modułowe stoły konferencyjne tworzące idealne zestawienie z wyposażeniem gabinetu.

Kolejny system mebli gabinetowych cechują awangardowe kształty, oraz znakomite połączenia kolorystyczne gabinetu Auttica. Nadaje on nowoczesny wygląd i niepowtarzalny design całemu pomieszczenia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących indywidualność, nowoczesność a zarazem minimalizm i oryginalny design. W skład zestawu wchodzi biurko, komoda i półka ścienna. Zestaw występuje w dwóch kompozycjach kolorystycznych – połączenie laminatu w kolorze jaśminu lub laminatu legno z melaminą w kolorze metaliczno-srebrnym.

Meble gabinetowe Bravo łaczą w sobie nowatorskie rozwiązania projektowe, jak również wzornicze trendy. Można tutaj zauważyć połączenie dynamiki kompozycyjnej i futurystycznej kreacji, co daje bardzo nowoczesny charakter całemu gabinetowi. Blaty są wykonane z płyty melaminowanej, natomiast blendy biurek z płyty na wysoki połysk. W skład zestawu wchodzi szafka z drzwiami przesuwnymi.

Nowoczesny charakter ma też linia mebli gabinetowych EDO – charakteryzują się one elegancją, minimalizmem i funkcjonalnością. Zastosowane tutaj materiały tj. drewno, szkło Lacobel, wstawki z polerowanego MDF sprawiają, że cały system mebli EDO sprosta oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Modernistyczny charakter gabinetu Edo podkreśla zintegrowana z blatem noga oraz praktyczny kontener podporowy tworząc wyjątkowy design.

Więcej linii mebli gabinetowych przedstawimy w naszym kolejnym artykule.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.