Odpoczynek w zaciszu biurowym – dlaczego nie?

Sofa Energy

Tempo pracy w biurze bywa zawrotne. Częstokroć nie ma czasu na odpoczynek czy na zaczerpnięcie głębszego oddechu. A wystarczy kwadrans na wygodnej sofie, aby odzyskać siły witalne i wejść w wir pracy ze zdwojoną siłą. Przede wszystkim klasyka, funkcjonalność i prostota, ale z drugiej strony też wyrafinowanie są cechami kolekcji Energy, którą oferuje producent mebli Kleiber ze Śremu. W dzień fotel, w nocy łóżko? Nic prostszego.

Sofa Energy

Sofa Energy

Podwójne zastosowanie kolekcji Energy sprawia, że są to meble na niespodziewane okazje czy na chwilę oderwania się od rzeczywistości w wyjątkowo ciężki dzień.

Szeroki wybór kolorystyki oraz rodzajów materiałów tapicerek pozwala dopasować je niemal do każdego wnętrza, otwierając tym samym drogę na wiele atrakcyjnych aranżacji. Wygodne oparcia i niespotykane obicia sprawiają, że meble w znakomity sposób pełnią funkcję reprezentacyjną firmy.
Niezaprzeczalnie dodatkowym atutem kolekcji jest jej niewielki rozmiar i lekkość, co pozwala na elastyczność w zagospodarowaniu przestrzennym.

Sofa Energy

Sofa Energy

Jednoosobowy fotel oraz dwuosobowa sofa wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co sprawia że meble są nie tylko lekkie, ale i wytrzymałe. W końcu gwarancja obejmuje 3 lata.

Sofa Energy

Sofa Energy

Drzemka w pracy jest coraz częściej praktykowana w wielu krajach europejskich jak również w Polsce. Przynosi szereg korzyści, zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby układu sercowo-naczyniowego, zmniejsza poziom stresu oraz podnosi wydajność pracowników. Jeśli więc masz możliwość zdrzemnij się. A jeśli masz w biurze kanapę Energy to krótka drzemka na niej zastąpi kawę i doda energii.

Sprawdź również inne rozwiązania – Sofy biurowe.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena / 5. Liczba głosów: