Nowości w ofercie Contino – krzesła Drewsystem

25 stycznia, 2011

Krzesła RETTO oraz DAFNE  to nowoczesne krzesła konferencyjne o oryginalnym designie. Ich konstrukcja wyróżnia się stelażami metalowymi o przekroju prostokątnym, która może występować w kolorze chrom, Alu Ral 9006 lub satyna.Siedzisko i oparcie wykonane z profilowanej ze sklejki bukowej jako jednolita konstrukcja (kubełek) dostępna w 10 kolorach wybarwień. Istnieje możliwość wykończenia okleiną modyfikowaną bądź laminatem.

RETTO i DAFNE występują w zależności od potrzeb w wersji z podłokietnikami lub bez. Dodatkową zaletą krzesła jest możliwość jego sztaplowania (składowania w stosie) w ilości do 6 sztuk dla wersji bez podłokietników oraz do 3 sztuk dla wersji z podłokietnikami co znacznie ułatwia magazynowanie krzeseł. Różnica pomiędzy krzesłami Retto i Dafne jest zauważalna tylko w kształcie stelaża. Retto posiada stelaż o prostym, geometrycznym kształcie, natomiast stelaż krzesła Dafne jest nieco zaoblony.

Uzupełnieniem kolekcji krzeseł RETTO I DAFNE są wygodne hokery przeznaczone do takich miejsc w biurze jak biurowa jadalnia bądź miejsce nieoficjalnych rozmów, czyli wszędzie tam, gdzie pomieszczenia mają mieć mniej formalny charakter.

hokery-retto-dafne

Krzesła RETTO to również praktyczne ławki do poczekalni.

Krzesla-Lawki-do-poczekalni

Krzesła LUCKY i HAPPY to funkcjonalne krzesła konferencyjne na metalowej płozie z możliwością lekkiego kołysania. Krzesła przeznaczone są nie tylko do sal konferencyjnych, gdyż równie dobrze sprawdzą się w biurach, gabinetach oraz miejscach przyjmowania interesantów. Siedzisko i oparcie wykonane z profilowanej ze sklejki bukowej jako jednolita konstrukcja (kubełek) dostępna w 10 kolorach wybarwień. W zależności od Istnieje możliwość wykończenia okleiną modyfikowaną bądź laminatem.

Krzesla-LUCKY-HAPPY

Możliwość wybrania wersji z nakładką tapicerowaną na samym siedzisku, na siedzisku i na oparciu lub w całości tapicerowanej z obu stron. W krzesłach LUCKY i HAPPY występują podłokietniki z nakładkami tapicerowanymi lub ze sklejki barwionej.

Kolejna nowość to rodzina siedzisk VEGA. Są to super wytrzymałe krzesła na drewnianym stelażu sklejkowym. Dzięki ograniczeniu ilości węzłów (połączeń) przez zastosowanie przedniej i tylnej nogi z jednego elementu sklejkowego, możliwe było wykonanie ławek 2 i 3 osobowych.

Krzesla-Lawki-VEGA

Krzesła Vega można łączyć w rzędy. Dostępne są w 10 kolorach wybarwień. Modele występują bez tapicerki (wood), z nakładkami tapicerowanymi na siedzisku oraz standardowo tapicerowane.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.