Nagrody w konkursie Diament Meblarstwa 2014 dla mebli firm Polmarco Sp. z o.o. i PROFIm

diament2014Rozstrzygnięto konkurs Diament Meblarstwa 2014 – była to już VIII edycja konkursu organizowanego od 2007 roku. W grupie Meble w klasie premium nagrodzono produkty, które można znaleźć w ofercie Contino Meble Biurowe – ladę recepcyjną ARC produkcji Polmarco Sp. z o.o. oraz fotel obrotowy Xenon marki PROFIm.

Konkurs organizowany jest przez miesięcznik „BIZNES meble.pl” i portal meble.pl. Nagroda jest prestiżowym wyróżnieniem dla zwycięzców. Meble oceniane są przez liczne jury ekspertów branży: znawców z dziedziny meblarstwa, przedstawicieli salonów meblowych, projektantów, naukowców, dziennikarzy, architektów. Statuetka jest nagrodą dla tych wszystkich produktów, których projekty wyróżniały się doskonałym wzornictwem i oryginalnością. Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach i grupach tematycznych, takich jak: meble w klasie standard, premium oraz akcesoria, półfabrykaty i komponenty meblowe.

Dzięki funkcjonalności i oryginalnemu projektowi przez jury dostrzeżone zostały lada recepcyjna ARC oraz fotel obrotowy XENON. Lada recepcyjna ARC została nagrodzona w kategorii Meble biurowe. System ARC, którego producentem jest Polomarco sp. z.o.o. pozwala na stworzenie wnętrza, które dobrze się prezentuje, ale przede wszystkim stwarza ergonomiczne warunki pracy. Lada jest funkcjonalna i wygodna.

Lada recepcyjna ARC

Lada recepcyjna ARC

W kategorii Siedziska biurowe nagrodzono fotel obrotowy XENON (PROFIm). XENON dzięki swojej funkcjonalności oraz innowacyjności to linia foteli biurowych gwarantujących ergonomiczne warunki pracy biurowej. Fotele posiadają możliwość regulacji dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb pracownika.

Fotele obrotowe Xenon Net

Fotele obrotowe Xenon Net

Oba produkty zostały zakwalifikowane do grupy Mebli w klasie premium. Znajdziecie je Państwo w ofercie Contino Meble Biurowe.

 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.