Nagroda TOP DESIGN award 2015 dla kolekcji firmy Profim

Nagrody TOP DESIGN award 20157 edycja TOP DESIGN awards dobiegła końca. Wystawę nominowanych w 2015 roku projektów można było obejrzeć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 17-20 lutego w ramach wydarzenia arena DESIGN.

Celem dorocznego konkursu jest promocja wzornictwa na poziomie europejskim oraz wyłonienie zwycięzcy, którego projekt okazał się być rozwiązaniem łączącym ciekawy, innowacyjny technicznie i materiałowo produkt przy jednoczesnym zastosowaniu zasad ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania. Nominowanych zostało 20 produktów w 11 kategoriach.

W gronie zasłużonych zwycięzców znalazły się dwa doskonałe wzorniczo produkty z najnowszej kolekcji naszego partnera Profim. W kategorii BIURO nagrodę główną zdobyło krzesło obrotowe LightUp projektu ITO design za ergonomiczny profil i wygodny w obsłudze mechanizm. Spośród konkurentów, produkt naszego partnera wyróżnił przede wszystkim kompromis pomiędzy jakością, ceną a komfortem jaki zapewnia. Innowacyjne podparcie umożliwia regulację zarówno wysokości jak i głębokości, gwarantując prawdziwe wsparcie dla kręgosłupa. Daje zatem swobodę wygodnego siedzenia przez długie godziny. Co ważne produkt w 95% nadaje się do recyklingu. Nagrodę główną przyznaną w kategorii PRZESTRZEŃ PUBLICZNA firma Profim otrzymała za kolekcję Nu projektu Paula Brooksa za udane rozwiązanie zapewnienia prywatności.

Projekt odgrywa kluczową rolę w budowaniu rozpoznawalności marki. Oba produkty naszego partnera Profim udowadniają, że warto inwestować w design. Gratulujemy!

Część zdjęć pochodzi ze strony profim.pl.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.