Meble hotelowe – jak wybrać?

Wizytówką każdego hotelu jest wystrój jego wnętrz. Gość, który będzie czuł się dobrze w wynajętym pokoju i przestrzeniach ogólnodostępnych, zapewne poleci hotel swoim znajomym bądź współpracownikom. Istotnym elementem wystroju wnętrza jest jego umeblowanie. Wybierając meble do hotelu powinno się zwrócić szczególną uwagę ich praktyczność i użyteczność.

Hotel jest miejscem, w którym występuje ogromna rotacja osób, zatem wybierając meble należy postawić na jakość i solidność wykonania, aby przetrwały one jak najdłużej. Gość, który korzysta z wynajętego pokoju musi mieć poczucie, że meble są zadbane i przede wszystkim czyste. Wystrój pokoju hotelowego powinien tworzyć spójną całość. Meble należy dobrać do koloru ścian – bezpiecznie jest wybrać jasny odcień mebli do ciemnych ścian i odwrotnie. Pokój powinien być przestronny i ekonomicznie urządzony, zatem nie wolno przesadzać z doborem mebli. Łóżko, nocny stolik, duża szafa oraz stolik z krzesłami to podstawa. Warto również pamiętać, że dla gościa najważniejszy w hotelu jest komfortowy sen. Najlepiej wybrać materac sprężynowy, który zapewni wygodę spania.

W naszej ofercie znajduje się sześć linii mebli hotelowych:

  • LINUS APARTAMENT – cechuje je prostota, łącznie kolorów oraz efektowne wstawki,

  • DREAM – szeroki asortyment, w różnych kolorach, który umożliwia dowolną aranżację pokoi hotelowych,

  • LUNA – meble te zapewniają funkcjonalną oraz ekonomiczną aranżację wnętrz,

  • MEDIS – system mebli o klasycznym i eleganckim wyglądzie,

  • NOX – charakteryzują się oryginalną kolorystyką oraz możliwością wykonania mebli zgodnie z indywidualnymi potrzebami zainteresowanego,

  • XENIA – meble z metalowymi stelażami, które wzmacniają całą konstrukcję.

Wybór mebli do hotelu nie jest łatwym zadaniem. Należy pamiętać o umiarkowaniu i ekonomicznym wykorzystaniu przestrzeni tak, aby każdy klient czuł się w wynajętym pokoju swobodnie.

Aranżując hotelowe wnętrza, należy pamiętać także o recepcji oraz holu, które gość widzi jako pierwszy i często właśnie od ich wystroju zależy opinia o hotelu.

Ważna jest również odpowiednia aranżacja hotelowej restauracji/kawiarni.

Zobacz też: wyposażenie sal konferencyjnych 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba głosów: 3

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.