Meble do biura – abc

Wystrój biura mówi wiele o jego pracownikach i stanowi dla klientów coś w rodzaju wizytówki, która jest w stanie budować korzystny wizerunek firmy albo… skutecznie go zepsuć, być może już na starcie. Niewątpliwie warto potraktować poważnie kwestię aranżacji przestrzeni, na przykład zaopatrując się w eleganckie i funkcjonalne meble do biura. Co należy wiedzieć o tym zagadnieniu, zanim zaczniemy zajmować się nim w praktyce? Oto kilka podpowiedzi.

Zanim klient wejdzie do biura…

Meble biurowe to nie tylko biurka, szafki i krzesła, choć oczywiście trudno wyobrazić sobie bez nich przestrzeń o tak dokładnie sprecyzowanym przeznaczeniu. Warto jednak pomyśleć również o innych elementach wyposażenia, dzięki którym wnętrze będzie cechowało się funkcjonalnością i zyska znacznie lepszy wygląd. Mowa tutaj choćby o ladach recepcyjnych, które niejako „witają” przybywających do lokalu usługowego klientów.

Lada Recepcyjna ANTRA

Lada Recepcyjna ANTRA

Lada Recepcyjna ORION

Lada Recepcyjna ORION

Należałoby wspomnieć w tym miejscu także o jeszcze bardziej praktycznych elementach wyposażenia biurowego przedsionka, które zwiększają poziom komfortu doświadczany przez osoby odwiedzające dane biuro. Chodzi tutaj o meble tak prozaiczne jak wieszaki i tak niezwykle istotne jak stoliki, a także sofy i fotele, dzięki którym czas ewentualnego oczekiwania upływa przyjemnie.

Wieszak WELL

Wieszak WELL

Stoliki Quick

Stoliki Quick

Stoliki OCTOBER

Stoliki OCTOBER

Fotel LEGVAN LG 421

Fotel LEGVAN LG 421

Sofa ENERGY

Sofa ENERGY

Komfort pracy 

Biuro jest przestrzenią przeznaczoną nie tylko dla klientów/interesantów, ale również, a często wręcz wyłącznie dla pracowników, którzy spędzają tam dużo czasu, nierzadko przeważającą część dnia. W trosce o ich wygodę, dobre samopoczucie, a co za tym idzie – również produktywność, warto zakupić odpowiednie meble do biura. Za nieodzowne należałoby uznać krzesła, biurka i szafy, dzięki którym wykonywanie pracy w ogóle jest możliwe.

krzeslo biurowe Kim Grospol

krzeslo biurowe Kim Grospol

Meble biurowe DUO-P

Jeśli chodzi o aranżację wystroju biura przy zachowaniu troski o komfort pracowników pomimo lokalowych niedogodności, warto zwrócić uwagę na możliwość montażu ścianek działowych. Dzięki nim każdy zyskuje skrawek własnej przestrzeni, co korzystnie wpływa na produktywność.

Ścianki działowe

Ścianki działowe BIALE

Strefa relaksu

Praca to jednak nie wszystko! Właśnie z tego względu za meble biurowe uznaje się nie tylko szafki, biurka, fotele czy wieszaki, ale również wszystkie te elementy wystroju, dzięki którym można przyjemnie spędzać przerwy albo regenerować siły po uporaniu się z wymagającym zawodowym zadaniem. To właśnie miękkie sofy, profilowane fotele, pufy, a także podnóżki i wiele innych, im podobnych elementów wystroju sprawia, że możemy zadbać o swoje samopoczucie.

fotel-voo-voo-vv-921-450x300

Voo Voo 9XX

Gdy urządzamy biuro, musimy wziąć pod uwagę wiele aspektów, spośród których każdy bardziej lub mniej wyraźnie wpływa na wydajność i komfort pracy, a także na klientów, którzy na podstawie wyglądu przestrzeni biurowej, którą mają okazję obserwować, kształtują swoje opinie na temat usługodawcy. O sukcesie na polu aranżowania przestrzeni decydują nie tylko kolory ścian czy oświetlenie. Niezwykle ważną rolę odgrywają także meble biurowe, które nie tylko wpływają na wygląd wnętrza, ale również decydują o jego funkcjonalności. Wnętrza służące do pracy muszą być nie tylko piękne, ale także urządzone w sposób praktyczny.

Sprawdź również naszą propozycję mebli gabinetowych

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.