Letnie nowości w ofercie Contino

cubby

Kolekcja sof i foteli Cubby – designerska prostota kształtów. Bryły sof i foteli zostały oparte na bazie sylwetki sześcianu i prostopadłościanu, charakterystycznymi dla modernizmu. Nowoczesny design, oparty na prostych i eleganckich formach coraz częściej dominuje we współczesnym wzornictwie a sofy i fotele Cubby idealnie przenoszą go na poziom użytkowy.Szerokie siedziska, wykonane z materaca bonelowego i wysokiej jakości pianki oraz lekko odchylone oparcia tworzą komfortowe miejsce wypoczynku. Stalowo-aluminiowe nóżki w kolorze chromu wyróżniają się na tle czarnych, masywnych mebli dodając im charakteru. Zaokrąglone linie podłokietników, starannie wykonane przeszycia oraz metaliczne akcenty tworzą idealnie gładkie powierzchnie, odbijające światło.  Kolekcję Cubby cechuje współczesne i zdecydowane wzornictwo, które pozwala wykreować modne przestrzenie.


QuantumQuantum – awangardowa sofa i fotel nadadzą każdemu wnętrzu wyszukanego stylu. Minimalizm formy łączącej linię prostą z półokręgiem to niepowtarzalna kompozycja.

Perfekcyjny design i stabilna konstrukcja umożliwi nowoczesną aranżację przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych.

Wysokojakościowe wykończenia uwydatniają piękno kompletu Quantum, który stanie się chlubą pomieszczenia.


In Access Lounge

In Access Lounge – kolekcja krzeseł doskonałe dopełniająca funkcjonalność takich przestrzeni jak recepcje , sale konferencyjne i miejsca w firmie przeznaczone do nieformalnych spotkań oraz pracy w zespole.

Atrakcyjność kolekcji polega również na możliwości zastosowania odmiennych kolorów tkanin: na siedzisku i na oparciu. Takie dwukolorowe urozmaicenie z pewnością doda lekkości wnętrzu i sprawi, że jego użytkownicy poczują się swobodnie, wykorzystując własną pomysłowość w ustawieniu krzeseł.

In Access Lounge  są bardzo wygodne i trwałe i dają się szybko ustawić w dowolny krąg rozmówców. In Access Lounge występują w 4 wersjach: na konstrukcji sprężystej LU 230, czteronożnej LU 220, na kółkach LU 225 oraz z mechanizmem samopowrotnym LU 216.


Lawka_Legvan

Lawka_Legvan

Legvan to kolekcja siedzisk zaprojektowana dla stref komunikacyjnych i przestrzeni wnętrz publicznych. Legvan buduje nastrój komunikacyjny, ułatwia miłe relacje pomiędzy nieznanymi sobie ludźmi.

W skład systemu Legvan wchodzą warianty mebli, dowolnie konfigurowane w zależności od funkcji i estetyki wnętrza. Klientów zainteresowanych stworzeniem zestawu prosimy o kontakt w celu ustalenia wyceny poszczególnych elementów zestawu.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.