Lady recepcyjne do biura i lokalu użytkowego

Jakie pomieszczenie jest wizytówką każdej firmy? To bez wątpienia recepcja – z perspektywy klienta to pierwszy punkt styku z biurem. To właśnie tam interesariusze uzyskują najważniejsze informacje, składają dokumenty czy umawiają się na spotkania biznesowe, dlatego też warto szczególnie zadbać o jej estetyczny wygląd. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc by Twój klient czuł się wyjątkowo, wybierz ciekawą ladę recepcyjną!

Jak wybrać ladę recepcyjną?

Podczas wybierania wyposażenia do recepcji bardzo ważna jest jego funkcjonalność. W ciągu dnia pojawi się w niej mnóstwo osób z różnymi sprawami do załatwienia, więc niezwykle istotną kwestią jest ergonomia. To miejsce w firmie musi być dobrze zaprojektowane i przemyślane – lada recepcyjna powinna być i estetyczna, i spełniać swoje zadania. Zwróć uwagę na formę: możesz postawić na klasyczne lady recepcyjne w kształcie litery U, prostokąta lub lekkich fal. Jakie kolory powinny mieć meble do recepcji? To zależy od reszty wystroju, lecz lepiej zdecyduj się na jedną konkretną barwę – dobierz za to ciekawe dodatki i akcesoria, dzięki którym stworzysz wyjątkową atmosferę.

Niemniej ważne są materiały – najlepiej sprawdzają się metal, szkło, drewno lub tworzywo sztuczne. By recepcja była estetycznym miejscem, zadbaj o jej właściwą ekspozycję: wybierz funkcjonalne oświetlenie, kolorystykę ścian, podłogę lub dodatki aranżacyjne. Pomyśl o roślinach lub gotowych kompozycjach – sprawią, że wnętrze recepcji będzie przytulne, a klient poczuje się w nim dobrze.

Klasyczna lada recepcyjna i nowoczesna lada recepcyjna w jednym

Jaka lada recepcyjna będzie dobrze pasować do wnętrza? To zależy od profilu działalności Twojej firmy, wielkości pomieszczenia oraz jej aranżacji – jeśli utrzymana jest w klasycznym stylu, lepiej sprawdzą się tradycyjne, eleganckie rozwiązania, które podkreślą prestiż. Drewno, opływowe  kształty, ciepłe barwy – takie lady recepcyjne z pewnością zrobią wrażenie na klientach i dadzą mu poczucie, że znalazł się w wyjątkowym miejscu. Model Victor łączy w sobie i funkcjonalność, i elegancki wygląd – jest prosty, ale niezwykle stylowy, a i pracownicy recepcji będą mieli zapewnioną wygodę wykonywania swoich obowiązków.

lada recepcyjna Victor

lada recepcyjna Victor

W nowoczesnych biurach możesz pozwolić sobie na więcej swobody: postaw na minimalistyczne, designerskie meble biurowe o wyjątkowych kształtach. Geometryczne i niebanalne formy na pewno zrobią wrażenie i będą ponadczasowe. Proste, a jednocześnie niezwykle eleganckie i nowoczesne rozwiązanie zapewni model Antra – ta lada recepcyjna wyróżnia się lakierowanymi na wysoki połysk bokami i frontem. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach atelier fryzjerskich lub w hotelach klasy premium.

Lada Recepcyjna ANTRA

Lada Recepcyjna ANTRA

Jaką ladę wybrać do biura i lokalu użytkowego?

Podczas wybierania lady recepcyjnej weź także pod uwagę rodzaj działalności Twojej firmy. Nieco inne modele sprawdzą się w biurze, inne zaś w przypadku lokali użytkowych. Jeśli prowadzisz działalność w poważnych branżach, takich jak prawo, finanse czy ubezpieczenia, wybierz te bardziej klasyczne rozwiązania. Sprawią, że klient poczuje się bezpiecznie i obdarzy firmę zaufaniem. Do takich recepcji będzie pasować model Arc – jest elegancki i ergonomiczny, a dzięki zaokrąglonym kątem sprawia przyjazne wrażenie.

lada recepcyjna Arc

lada recepcyjna Arc

Również recepcja w hotelu powinna być wyjątkowa i elegancka. To pierwsze miejsce, w którym pojawiają się goście – dlatego też zadbaj o jej estetyczny wygląd. Klasyczne rozwiązania i naturalne materiały sprawią, że od razu poczują się jak w domu! Choć lada Dorado posiada klasyczną formę, wyróżnia się wysoką estetyką wykonania, dbałością o detale i przyjazną formą.

Lada Recepcyjna DORADO

Lada Recepcyjna DORADO

Prowadzisz salon kosmetyczny lub gabinet odnowy biologicznej? Wybierz naturalne materiały, takie jak drewno, kamień czy szkło – w takich miejscach wnętrze powinno być utrzymane w spokojnych, stonowanych barwach i zachęcać do relaksu. Lada recepcyjna Libra sprawdzi się idealnie: jest idealnym przykładem minimalistycznej elegancji!

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 5

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.