KLEIBER – nowości produktowe w ofercie Contino

10 września, 2016

Przedstawiamy kilka nowości produktowych w ofercie Contino, firmy Kleiber. Firma Kleiber jest producentem obiektowych mebli do siedzenia. Projektuje i produkuje własne, modele stworzone na potrzeby marki nieprzerwanie od 1997 roku.   Wyróżnia je dbałość o każdy detal, dlatego wszystkie surowce są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od wiodących europejskich dostawców. Od października 2016 producent ten wprowadza kilka nowości i zmian w ofercie:

APP – krzesło obrotowe tapicerowane. Ergonomiczne, wygodne krzesło pracownicze z siedziskiem z wtryskiwanej pianki. Dostępne w licznych wersjach wykonania, dzięki dobrej korelacji ceny do oferowanego wyposażenia, staje się ciekawą propozycją do dużych realizacji obiektowych. Jego dynamiczną formę podkreślają podstawy pięcioramienne z wygodnym podparciem pod buty. Kliknij i zobacz go tu.

ICON – krzesło obrotowe z oparciem z siatki. Jest po prostu synonimem współczesnego krzesła biurowego. Trwałe i wygodne siedzisko z wtryskiwanej pianki w połączeniu z lekkim w formie oparciem z siatki zapewnia komfort, którego oczekuje się od dobrego krzesła biurowego. Liczne regulacje jak i dobór nowoczesnych mechanizmów pozwalają na dopasowanie krzesła do szerokiej grupy użytkowników. Jego niebanalny design, interesujące obłe kształty dodadzą każdej przestrzeni powiew nowoczesności. Znajdziesz go tutaj.

SKY – fotel gabinetowy. Ponieważ nie każde biuro, to open space, a nie każde stanowisko biurowe wiąże się z wielogodzinną pracą przy komputerze, powstał SKY. Ten fotel gabinetowy swoją linią podkreśla dynamiczny charakter biura, a jego klasyczny wygląd doskonale przywodzi skojarzenia z elegancją i wysokim statusem. Fotel adresowany do eleganckich nowoczesnych gabinetów kadry wyższego szczebla. Kliknij i zobacz.

Fotel Biurowy SKY

 X-SITE 2 – krzesło obrotowe tapicerowane. Krzesło obrotowe, które spełnia wszystkie podstawowe wymagania stawiane współczesnemu krzesłu do pracy, pojawia się w nowej odświeżonej wersji. Klasyczna forma w pełni tapicerowanego oparcia w połączeniu z licznymi regulacjami mechanizmów pozwala na zdrowe siedzenie, a jego cena nadal nie nadwyręża zbytnio budżetu. Zerknij Tutaj.

krzesla biurowe X-SITE 2

 

ZOOM – krzesło z kubełkiem z wtryskiwanej pianki. Zarówno jako krzesło konferencyjne, hotelowe, restauracyjne jak i krzesło dla gości – Zoom spełnia wszystkie stawiane mu wymagania. Najnowsze technologie użyte przy produkcji, jak i świeży współczesny design, stawia Zooma w czołówce tego typu produktów. Atrakcyjny wzorniczo kubełek z wtryskiwanej pianki występuje w wielu wariatach podstaw zarówno na bazie drewna, metalu, jak i aluminium. Dzięki wielowariantowości zastosować go można we wnętrzach o różnym charakterze. Zoom-a znajdziesz tutaj.

LOOP – fotel z kubełkiem z wtryskiwanej pianki wraz z podnóżkiem. Prawdziwie królewski fotel uzupełniony pasująco wzorniczym podnóżkiem. Wygodne siedzisko, trwała konstrukcja metalowa oblana wtryskiwaną pianką zapewnia komfort i ponadprzeciętną trwałość. Ciekawe wzornictwo sprawdzi się zarówno w lobby, gabinetach szefowskich, ale także w poczekalniach, czy pokojach hotelowych. Dwukolorowa tapicerka pozwala na tworzenie jeszcze ciekawszych zestawień kolorystycznych i uczynienie z fotela ozdoby wnętrza. Kliknij i zobacz.

 

MODUS – meble modułowe na wysokim cokole z podnóżkiem. Składający się z elementów prostych i narożnikowych system mebli z wysokimi oparciami, pozwalający aranżować wydzieloną strefę do rozmów lub relaksu. Jego modułowa budowa umożliwia łatwość rozmieszczenia poszczególnych elementów według potrzeby. Jego naturalnym środowiskiem są pokoje wypoczynkowe, recepcje, biura typu open space, ale także restauracje i kawiarnie.

 

PL@NET – linia modułowych mebli do siedzenia. Meble modułowe o licznych możliwościach zastosowania. Celem tej linii produktowej jest stworzenie niezależnie od potrzeb, przestrzeni do siedzenia, która odpowiada dokładnie stawianym jej wymaganiom. Ta myśl obecna była na wszystkich etapach projektowania. Dzięki głównym modułom o wymiarach 80 x 80 cm oraz prostych kształtach Pl@net wpisuje się wszędzie. Stosując liczne elementy uzupełniające, budować można zarówno niskie zestawy, jak i wydzielać przestrzeń przy użyciu wysokich ścian. Można sprawiać, że obecni w przestrzeni ludzie będą razem lub osobno. Obojętnie czy jest to recepcja, lobby hotelowe, open space, Pl@net tworzy przestrzeń i wpływa na jej wykorzystanie.

 

PUZZLE – meble do kącika dziecięcego. Choć ich złożenie nie trwa długo, dla najmłodszych to świetna zabawa. Zarówno w restauracji, poczekalni, aptece, wszędzie tam, gdzie dorośli przynudzają, zawsze można zrobić COŚ, np. rzucić puzzlem, a że jest on wykonany całkowicie z elementów miękkich jest duża szansa, że nikt nie będzie się gniewać, a rodzice niekoniecznie będą musieli odkupywać np.; zbitą szybę.


Oprócz zaprezentowanych nowości Kleiber przygotował kilka zmian niektórych produktów w dotychczasowej ofercie:

Krzesło biurowe SPACE:  nowe siedzisko z pianki integralnej, nowe mechanizmy, nowe podstawy, nowe podłokietniki

Fotel gabinetowy PRO: nowy mechanizm, nowa podstawa, nowe rolki, nowe podłokietniki z nakładkami tapicerowanymi na całej długości podłokietnika

Fotel gabinetowy  INTEGRA: nowy mechanizm, nowa podstawa, nowe rolki, nowe podłokietniki z nakładkami tapicerowanymi na całej długości podłokietnika

Siedziska recepcyjne CLOUD: – nowe stoły, łączące elementy siedziskowe

Fotele THUNDER, TWIST, TWISTER: nowe podstawy, nowe mechanizmy.

Większość nowych produktów jest już dostępna i możliwa do zamawiania od zaraz, zachęcamy do kontaktu: contino.pl/kontakt

 

 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 4

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.