Klasyka w gabinecie

Ekstrawagancja nie zawsze sprawdzi się w tak ważnym pomieszczeniu, jakim jest gabinet. To właśnie gabinet buduje prestiż, dlatego musi być urządzony z wielką starannością i precyzją. System Status to klasyka mebli gabinetowych, a właśnie klasyczne rozwiązanie może okazać się najlepsze.

Meble gabinetowe systemu Status Prosty oraz Status Owalny  są niezwykle funkcjonalne i komfortowe. Ponadto charakteryzują się ciekawą stylistyką. Znakomicie podkreślą prestiż gabinetu właściciela firmy czy prezesa zarządu.

System STATUS PROSTY dostępny jest w melaminie oraz w okleinie naturalnej, która doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie estetyka pełni funkcję pierwszoplanową i buduje właściwy nastrój wnętrza. Fornirowane wykończenia podkreślają naturalność materiału i nadają meblom urok prawdziwego drewna.

Szeroki wachlarz regałów, kontenerów czy stołów konferencyjnych systemu gwarantuje różnorodność w możliwościach kreacji wnętrza. Meble gabinetowe STATUS OWALNY to produkt o klasycznym, ponadczasowym wyglądzie i wysokiej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną zestawu są łukowe kształty podkreślone ozdobnymi listwami z lakierowanego MDF.

Dopełnieniem kolekcji jest stół konferencyjny STATUS OWALNY. Solidny, o ciekawym designie,  dostępny w okleinie naturalnej oraz w melaminie.

Tworzy ciekawą kompozycję z pozostałymi elementami systemu.

Stol Status Owalny

STATUS to propozycja do wysmakowanego biura. Elegancja i prostota z jaką została zaprojektowana linia, idealnie podkreśla ważną rolę w firmie osoby zasiadającej w gabinecie. Należy pamiętać, że meble i wystrój tworzą atmosferę miejsca. System STATUS kreuje idealny klimat każdego gabinetu.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.