Jubileusz 20-lecia firmy KLEIBER

W dniach 25-26 stycznia 2017  w Villa Natura w Dolsku odbyła się uroczystość z okazji dwudziestolecia działalności naszego partnera, firmy KLEIBER.

Impreza jubileuszowa rozpoczęła się od części oficjalnej – szkolenia i prezentacji nowości produktowych wprowadzonych w 2016 roku,  między innymi kolekcji krzeseł obrotowych i konferencyjnych oraz mebli do strefy lounge. Więcej o nowościach Kleiber piszemy tutaj.

Następnie odbyła się prezentacja firmy Dekoma, która przedstawiła ofertę materiałów obiciowych do mebli oraz najnowszych trendów we wzornictwie tkanin.

Wieczorem odbył się również uroczysty bankiet jubileuszowy z okazji 20-lecia firmy Kleiber. Oprócz wyśmienitych dań, organizator zadbał, aby dalsza część wieczoru miała charakter rozrywkowy i integracyjny. Zabawa taneczna przy muzyce z DJ-em była rewelacyjna i wszystkim dopisywały dobre nastroje.  Impreza zakończyła się następnego dnia sytym śniadaniem w restauracji hotelowej.

Dla nas był to wyjątkowo udany i miło spędzony czas. Serdecznie dziękujemy i życzmy kolejnych wspólnie świętowanych jubileuszy oraz okazji do spotkań i rozmów..

 

 

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.