Jaki styl wnętrza wybrać do biura?

8 listopada, 2017
Meble gabinetowe ARCADIUS

Warto dokładnie określić kryteria, jakie uwzględniamy, wybierając meble do biura. Dzięki poczynieniu precyzyjnych ustaleń, możemy stosunkowo szybko dokonać selekcji, szybko i skutecznie zawężając tym samym krąg poszukiwań. Jesteśmy w stanie również wybrać te modele, które w największym stopniu zaspokajają nasze potrzeby w zakresie funkcjonalności, jak i komfortu. Poświęcenie czasu i uwagi na dokonanie wyboru zdecydowanie popłaca, ponieważ poprawia samopoczucie i skutecznie zwiększa wydajność w pracy.

Elegancki i klasyczny wystrój wnętrza

Choć nowoczesność na dobre zagościła w naszych domach i miejscach pracy, wciąż nie brakuje zwolenników klasycznych rozwiązań. Trudno się temu dziwić, ponieważ klasyka ma w sobie niekwestionowany urok i elegancję, które dodają aranżacjom prestiżu. W tradycyjnie urządzonych gabinetach i biurach nie brakuje ciemnego drewna, naturalnej skóry oraz innych, ciepłych akcentów. Kolorystyka, w jakiej utrzymuje się klasyczne aranżacje, jest najczęściej łagodna i stonowana, dzięki czemu wycisza i uspokaja, wywierając korzystny wpływ na nastrój.

Tradycyjne aranżacje zdecydowanie najlepiej prezentują się w gabinetach prezesów i dyrektorów firm z długą i ciekawą historią. Wnętrza tego rodzaju podkreślają prestiż i w pewnym sensie obrazują kulturę organizacyjną firmy oraz kreują jej wizerunek. Warto mieć na uwadze, że wygląd – choć ważny – nie jest jednak najistotniejszy, dlatego zawsze powinien iść w parze z funkcjonalnością. Wybór odpowiednich mebli biurowych i ich rozsądne ustawienie to czynniki decydujące o komforcie eksploatacji.

Status Prosty

Status Prosty

Meble gabinetowe BLOG

Meble gabinetowe BLOG

Meble gabinetowe OSKAR

Meble gabinetowe OSKAR

Nowoczesność w biurze

Banki, firmy IT oraz inne przedsiębiorstwa, w których liczy się przede wszystkim innowacyjność i dynamiczny rozwój, powinny mieć nowoczesne siedziby, które zdecydowanie najwierniej oddają charakter działalności. Subtelne i minimalistyczne meble cechujące się niekwestionowanymi walorami użytkowymi nie tylko sprzyjają tworzeniu spójnego wizerunku przedsiębiorstwa. Pozwalają również mądrze zagospodarować przestrzeń, jaką mamy do dyspozycji, a która nie zawsze jest tak duża, jak byśmy sobie tego życzyli. Lekkie i mobilne meble, w przypadku których można swobodnie zmieniać ustawienie, wysokość blatu lub siedziska itd., to absolutne must have w każdym nowoczesnym biurze. Dzięki nim pomieszczenie nabiera lekkości

VANK_MOVE

VANK_MOVE

Meble biurowe DUO-L

Meble biurowe DUO-L

Awangardowe rozwiązania biurowe

W firmach, w których bazuje się na kreatywności i odważnych pomysłach, warto stawiać na niekonwencjonalne i zaskakujące rozwiązania. Wyraziste kształty i kolory, a także nietypowe przeznaczenie poszczególnych mebli – to czynniki, które sprawiają, że wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter i staje się jednym ze znaków rozpoznawczych danej marki. Umiejętna realizacja odważnych pomysłów pozwala na uzyskanie znakomitych efektów.

Fotel PELIKAN 10F

Fotel PELIKAN 10F

Fotel Vieni Bejot

Fotel Vieni Bejot

Piękno i komfort

Sposób, w jaki decydujemy się urządzić dane wnętrze, powinien cechować się nie tylko znakomitym wyglądem. Wygoda użytkowników również ma niebagatelne znaczenie. Szczęśliwie, wyszukiwanie mebli biurowych, które nie tylko fantastycznie się prezentują, ale również doskonale pełnią swoje funkcje, nie jest trudne. Aby dobrze wykonać takie zadanie, wystarczy określić swoje wymagania i przystąpić do poszukiwań. Wymarzone modele, które świetnie wpisują się w naszą wizję, znajdą się same.

PL@NET – siedziska modułowe

PL@NET – siedziska modułowe

Mickey Pufy Profim

Mickey Pufy Profim

Pufy OCTOBER 10 – 20

Pufy OCTOBER 10 – 20

Wybór stylu, w oparciu o który urządzimy biuro, zależy przede wszystkim od naszych potrzeb i oczekiwań osób, które korzystają z danego wnętrza. Należy wziąć pod uwagę również charakterystykę lokalu, tzn. jego wielkość, oświetlenie, lokalizację itd. W przestronnych wnętrzach znajdujących się w szklanych biurowcach zdecydowanie najlepiej prezentuje się styl nowoczesny – prosty, a zarazem nietuzinkowy i różnorodny. W budynkach industrialnych, które zostały ponownie zaadaptowane, znacznie lepiej sprawdzają się meble biurowe w stylu przemysłowym – minimalistyczne i surowe. Z drugiej strony umiejętne łączenie cech kilku stylów również ma nieodparty urok.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.